Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Roborock F25 Ace Combo märg-kuiv tolmuimeja
459,18 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (100)
Tootekood: 1430575
Kategooriad: Tolmuimeja tarvikud, Tolmuimejad
F25 ACE COMBO | Electric mop | White/Black | Cleaning type Dry | Power source Battery | Suction power 20000 Pa
| Brand | ROBOROCK |
|---|---|
| MPN | WD5M6A522-00 |
| Runtime | 60 min |
| Manual | Yes |
| Laius | 352 mm |
| Aku mahutavus | 4 Ah |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 12.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1073 |
| Üksuse kasti laius | 0.35 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.84 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.365 |
| Kategooria kood | VST |
| Puhta veepaagi maht | 740 L |
| Puhastuse tüüp | Dry |
| Imemisvõimsus | 20000 Pa |
| Toote värv | Black, White |
| Sügavus | 316 mm |
| Määrdunud vee paagi maht | 100 L |
| Käepideme tüüp | Loop handle |
| Kõrgus | 1157 mm |
| Mudel | WD5M6A522-00 |
| Mudeli nimi | F25 ACE COMBO |
| Pakendi kõrgus | 303 mm |
| Pakendi sügavus | 344.2 mm |
| Toote tüüp | Electric mop |
| Toiteallikas | Battery |
| Pakendi laius | 833.1 mm |
| Paki kaal | 4.7 kg |
| LED indikaatorid | Status |
| Eemaldatav käeshoitav tolmuimeja | Yes |
| Eemaldatav filter | Yes |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Tolmuimeja Deerma DX600 (must)
● Laost otsas19,51 € -

Deerma TJ200 tolmuimeja
● Laos (46)51,22 € -

Robotite tolmuimeja Dreame Bot L10 Pro (valge)
● Laos (164)162,60 € -

Tolmuimeja Deerma DX900
● Laos (1854)15,85 € -

Pehme rullharja Dreame P10 Pro jaoks
● Laos (29)2,85 € -

Tolmuimeja tolmukastifilter Dreame D9, D9 Pro, D9 Max, D9 Max, L10 Pro, D10s, D10s pro (2tk.)
● Laos (363)3,25 €