Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

QNAP TS-832PX-4G 8-bay NAS
906,00 € Algne hind oli: 906,00 €.824,86 €Current price is: 824,86 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1321303
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
NAS Ready-to-go | CPU AnnapurnaLabs Alpine AL324 ARM Cortex-A57 quad-core 1.7GHz processor | Drives/bays 8 | Memory 4 GB | DDR4 | Colour Black | Power consumption 50.858 Watts | Power supply requirements 250W, 100-240V AC, 50/60Hz, 3.5A
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-832PX-4G |
| RJ45 | 2 |
| USB 3.2 | 3 |
| NAS features | Ready-to-go |
| CPU | AnnapurnaLabs Alpine AL324 ARM Cortex-A57 quad-core 1.7GHz processor |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 8 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0504 |
| Üksuse kasti laius | 0.3 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.42 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.4 |
| Kategooria kood | STS |
| Toetatud draivid | 3.5-inch SATA hard disk drives, 2.5-inch SATA hard disk drives, 2.5-inch SATA solid state drives |
| Värvus | Black |
| Energiatarve | 50.858 |
| Mõõtmed | 188.2 × 329.3 × 280.8 mm |
| Lauaarvuti/pjedestaal | Yes |
| Toote netokaal | 6.38 |
| Flash mälu (ROM) | 512 |
| HDD salv | 8 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| Mälu | 4 |
| Nõuded toiteallikale | 250W, 100-240V AC, 50/60Hz, 3.5A |
| Mälu tüüp | DDR4 |
| Draivide/pesade arv | 8 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Qnap RAIL-A01-35 nas siinide komplekt
● Laost otsas104,00 € -

Western Digital Red Pro 6TB NAS kõvaketas
● Laos (20)246,92 € -
Väljamüüdud 
QNAP 1TB NVMe SSD NAS-ile
● Laost otsas126,02 € -
Väljamüüdud 
Qnap RAIL-A02-90 nas siinide komplekt
● Laost otsas107,00 € -
Väljamüüdud 
Synology RKS-01 nas siinide komplekt
● Laost otsas110,00 € -

NAS siinide komplekt QNAP RAIL-B02
● Laos (8)59,00 €