Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-15%


QNAP TS-673A 6-bay NAS 8GB
974,00 € Algne hind oli: 974,00 €.825,35 €Current price is: 825,35 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (4)
Tootekood: 1331048
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
NAS Ready-to-go | CPU AMD Ryzen Embedded V1500B quad-core 2.2 GHz processor | Drives/bays 6 | Memory 8 GB | DDR4 | Power consumption 45.898 Watts | Power supply requirements 250W, 100-240V AC, 50-60Hz, 3.5A
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-673A-8G |
| RJ45 | 2 |
| USB 3.2 | 3 |
| USB-C | 1 |
| LAN | Yes |
| SSD | Yes |
| USB | Yes |
| NAS features | Ready-to-go |
| CPU | AMD Ryzen Embedded V1500B quad-core 2.2 GHz processor |
| Ühikud saatekasti kohta | 2 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 8.23 |
| Ühik arvutatud maht | 0.05836 |
| Üksuse kasti laius | 0.305 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.425 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.39 |
| Kategooria kood | STS |
| Toetatud draivid | 3.5-inch SATA hard disk drives, 2.5-inch SATA hard disk drives, 2.5-inch SATA solid state drives |
| Staatus | Yes |
| Energiatarve | 45.898 |
| Mõõtmed | 188.2 × 264.3 × 280.8 mm |
| Lauaarvuti/pjedestaal | Yes |
| Toote netokaal | 5.78 |
| Flash mälu (ROM) | 5120 |
| HDD salv | 6 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| Mälu | 8 |
| Nõuded toiteallikale | 250W, 100-240V AC, 50-60Hz, 3.5A |
| Mälu tüüp | DDR4 |
| Draivide/pesade arv | 6 |
Seotud tooted
-

NEO NAS-SC01WE Nutikas Valguslüliti, 1-kanal, WiFi
● Laos (35)10,57 € -

Synology RKS-02 nas siinide komplekt
● Laos (3)110,00 € -
Väljamüüdud 
Qnap 1TB 2.5″ sata ssd nas ketas 79700-T00101WD02-RS
● Laost otsas106,48 € -
Väljamüüdud 
QNAP QM2-4P-384 SSD laienduskaart
● Laost otsas159,00 € -
-7% 
QNAP QM2-2P-244A SSD laienduskaart
● Laos (27)120,88 €Algne hind oli: 120,88 €.112,42 €Current price is: 112,42 €. -

QNAP QM2-2P-244A SSD laienduskaart
● Laos (10)119,63 €