Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-13%


QNAP TS-664 6-bay NAS 8GB
769,00 € Algne hind oli: 769,00 €.672,23 €Current price is: 672,23 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (4)
Tootekood: 1391096
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
NAS Ready-to-go | CPU Intel® Celeron® N5095 (or N5105) 4-core/4-thread processor, burst up to 2.9 GHz | Drives/bays 6 | Memory 8 GB | DDR4 | Power consumption 44.02 Watts | Power supply requirements 120W adapter, 100-240V
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-664-8G |
| 2.5GbE | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| M.2 | 2 |
| PCI-E | 1 |
| HDD | Yes |
| LAN | Yes |
| USB | Yes |
| NAS features | Ready-to-go |
| CPU | Intel® Celeron® N5095 (or N5105) 4-core/4-thread processor, burst up to 2.9 GHz |
| Ühikud saatekasti kohta | 2 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 5.1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.03911 |
| Üksuse kasti laius | 0.255 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.38 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.345 |
| Kategooria kood | STS |
| Toetatud draivid | 3.5-inch SATA HDD; 2.5-inch SATA HDD; 2.5-inch SATA SSD |
| Staatus | Yes |
| Energiatarve | 44.02 |
| Mõõtmed | 168 × 235 × 226 mm |
| Toote netokaal | 2.9 |
| Flash mälu (ROM) | 4096 |
| Mälu | 8 |
| Mudel | TS-664-4G |
| Nõuded toiteallikale | 120W adapter, 100-240V |
| Mälu tüüp | DDR4 |
| Draivide/pesade arv | 6 |
Seotud tooted
-

Synology RKS-02 nas siinide komplekt
● Laos (3)110,00 € -
Väljamüüdud 
Synology RKS-01 nas siinide komplekt
● Laost otsas110,00 € -

Seagate IronWolf 2TB NAS kõvaketas
● Laos (20)119,00 € -

NAS siinide komplekt QNAP RAIL-B02
● Laos (8)59,00 € -

NEO NAS-WS05W Nutikas Veesensor, WiFi TUYA
● Laos (191)8,13 € -
Väljamüüdud 
Synology DS124 1-bay NAS server
● Laost otsas129,48 €