Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

QNAP TS-464EU-8G 4-bay rack NAS
828,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1411797
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
NAS Ready-to-go | CPU Intel® Celeron® N5095 4-core/4-thread processor, burst up to 2.9 GHz | Drives/bays 4 | Memory 8 GB | Power supply requirements 100W
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-464EU-8G |
| 3.5" SATA Hot-swap | 4 |
| Rack 1U | Yes |
| 2.5GbE | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| M.2 | 2 |
| NAS features | Ready-to-go |
| CPU | Intel® Celeron® N5095 4-core/4-thread processor, burst up to 2.9 GHz |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 5.9 |
| Ühik arvutatud maht | 0.06956 |
| Üksuse kasti laius | 0.42 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.54 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.19 |
| Kategooria kood | STS |
| Mõõtmed | 43.3 × 430 × 292.1mm |
| Toote netokaal | 4.96 |
| Mälu | 8 |
| Mudel | TS-464EU-8G |
| Nõuded toiteallikale | 100W |
| Draivide/pesade arv | 4 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Synology 4GB DDR4 NAS mälu
● Laost otsas240,00 € -
Väljamüüdud 
Qnap RAIL-A02-90 nas siinide komplekt
● Laost otsas107,00 € -
Väljamüüdud 
Synology DS223J NAS (2-bay)
● Laost otsas171,00 € -
Väljamüüdud 
QNAP RAIL-A03-57 NAS rail kit
● Laost otsas138,00 € -
Väljamüüdud 
QNAP 1TB NVMe SSD NAS-ile
● Laost otsas126,02 € -
Väljamüüdud 
QNAP 4TB 3.5″ SATA kõvaketas NAS-ile
● Laost otsas126,02 €