Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-9%


QNAP TS-453E 4-bay NAS 8GB
730,00 € Algne hind oli: 730,00 €.666,52 €Current price is: 666,52 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (2)
Tootekood: 1385524
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
NAS Ready-to-go | CPU Intel Celeron J6412 4-core/4-thread processor, burst up to 2.6 GHz | Drives/bays 4 | Memory 8 GB | DDR4 | Colour Black | Power consumption 33.88 Watts | Power supply requirements 90W adapter
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-453E-8G |
| 3.5" SATA Hot-swap | 4 |
| 2.5GbE | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| HDMI | 2 |
| USB 3.2 | 2 |
| M.2 | 2 |
| NAS features | Ready-to-go |
| CPU | Intel Celeron J6412 4-core/4-thread processor, burst up to 2.6 GHz |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.5 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0244 |
| Üksuse kasti laius | 0.25 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.305 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.32 |
| Kategooria kood | STS |
| Värvus | Black |
| Energiatarve | 33.88 |
| Mõõtmed | 177 × 180 × 235 mm |
| Lauaarvuti/pjedestaal | Yes |
| Toote netokaal | 3 |
| Mälu | 8 |
| Nõuded toiteallikale | 90W adapter |
| Mälu tüüp | DDR4 |
| Draivide/pesade arv | 4 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
QNAP RAIL-A03-57 NAS rail kit
● Laost otsas138,00 € -
Väljamüüdud 
QNAP QM2-4P-384 SSD laienduskaart
● Laost otsas159,00 € -

QNAP TR-002 2-bay DAS USB-C kettakarp
● Laos (3)155,00 € -
Väljamüüdud 
Synology DS124 1-bay NAS server
● Laost otsas129,48 € -
-7% 
QNAP TS-133 1-bay NAS
● Laos (4)155,00 €Algne hind oli: 155,00 €.143,76 €Current price is: 143,76 €. -

NEO NAS-SC01WE Nutikas Valguslüliti, 1-kanal, WiFi
● Laos (35)10,57 €