Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-3%


QNAP TS-435XEU 4-bay rack NAS
662,00 € Algne hind oli: 662,00 €.643,61 €Current price is: 643,61 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (3)
Tootekood: 1378712
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
NAS Enterprise | CPU Marvell OCTEON TX2™ CN9130 / CN9131 ARMv8 Cortex-A72 4-core 2.2GHz | Drives/bays 4 | Memory 4 GB | DDR4 | Power consumption 30.878 Watts | Power supply requirements 100W PSU, 100-240V
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-435XEU-4G |
| Rack 1U | Yes |
| RJ45 | 2 |
| SFP+ | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.2 | 2 |
| M.2 | 2 |
| HDD | Yes |
| LAN | Yes |
| SSD | Yes |
| USB | Yes |
| NAS features | Enterprise |
| CPU | Marvell OCTEON TX2™ CN9130 / CN9131 ARMv8 Cortex-A72 4-core 2.2GHz |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 5.8 |
| Ühik arvutatud maht | 0.04285 |
| Üksuse kasti laius | 0.425 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.545 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.185 |
| Kategooria kood | STS |
| Toetatud draivid | 3.5-inch SATA hard disk drives; 2.5-inch SATA hard disk drives; 2.5-inch SATA solid state drives |
| Energiatarve | 30.878 |
| Mõõtmed | 43.3 × 430 × 292.12 mm |
| Toote netokaal | 4.17 |
| Flash mälu (ROM) | 4096 |
| Mälu | 4 |
| Nõuded toiteallikale | 100W PSU, 100-240V |
| Mälu tüüp | DDR4 |
| Draivide/pesade arv | 4 |
Seotud tooted
-

Synology RKS-02 nas siinide komplekt
● Laos (3)110,00 € -
-7% 
QNAP TS-133 1-bay NAS
● Laos (4)155,00 €Algne hind oli: 155,00 €.143,76 €Current price is: 143,76 €. -

QNAP QM2-2P-244A SSD laienduskaart
● Laos (10)119,63 € -
Väljamüüdud 
Synology 4GB DDR4 NAS mälu
● Laost otsas240,00 € -
Väljamüüdud 
Qnap RAIL-A01-35 nas siinide komplekt
● Laost otsas104,00 € -
Väljamüüdud 
QNAP 1TB NVMe SSD NAS-ile
● Laost otsas126,02 €