Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-4%


QNAP TS-433EU 4-bay rack NAS
516,00 € Algne hind oli: 516,00 €.495,55 €Current price is: 495,55 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (2)
Tootekood: 1427207
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
CPU ARM 4-core Cortex-A55 2.0GHz processor | Drives/bays 4 | Memory 4 GB | Colour Black | Power consumption 23.74 Watts | Power supply requirements 60W, 100-240VAC
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-433EU |
| Rack 1U | Yes |
| 2.5GbE | 2 |
| USB 3.2 | 2 |
| CPU | ARM 4-core Cortex-A55 2.0GHz processor |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 5.9 |
| Ühik arvutatud maht | 0.04907 |
| Üksuse kasti laius | 0.47 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.58 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.18 |
| Kategooria kood | STS |
| Toetatud draivid | 3.5-inch SATA hard disk drives; 2.5-inch SATA solid state drives |
| Värvus | Black |
| Energiatarve | 23.74 |
| Mõõtmed | 43.3 × 430 × 292.3 mm |
| Toote netokaal | 4.01 |
| Flash mälu (ROM) | 4096 |
| Mälu | 4 |
| Mudel | TS-433EU |
| Nõuded toiteallikale | 60W, 100-240VAC |
| Draivide/pesade arv | 4 |
Seotud tooted
-

Thunderobot K87 juhtmega mehaaniline klaviatuur punase lülitiga (roheline)
● Laos (14)18,70 € -

QNAP QM2-2P-244A SSD laienduskaart
● Laos (10)119,63 € -
Väljamüüdud 
Qnap 1TB 2.5″ sata ssd nas ketas 79700-T00101WD02-RS
● Laost otsas106,48 € -
Väljamüüdud 
QNAP QM2-2P2G2T SSD laienduskaart
● Laost otsas147,00 € -
Väljamüüdud 
CD-mängija ja raadio Panasonic SC-PM270EG-S
● Laost otsas64,00 € -
Väljamüüdud 
Synology DS124 1-bay NAS server
● Laost otsas129,48 €