Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-11%


QNAP TS-432PXU 4-bay rack NAS
730,00 € Algne hind oli: 730,00 €.651,09 €Current price is: 651,09 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (1)
Tootekood: 1331733
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
NAS Enterprise | CPU AnnapurnaLabs Alpine AL324 64-bit ARM Cortex-A57 quad-core 1.7GHz processor | Drives/bays 4 | Memory 2 GB | DDR4 | Power consumption 39.558 Watts | Power supply requirements 250W PSU, 100 – 240V
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-432PXU-2G |
| Rack 1U | Yes |
| SFP+ | 2 |
| USB 3.2 | 4 |
| HDD | Yes |
| LAN | Yes |
| NAS features | Enterprise |
| CPU | AnnapurnaLabs Alpine AL324 64-bit ARM Cortex-A57 quad-core 1.7GHz processor |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 9.45 |
| Ühik arvutatud maht | 0.07009 |
| Üksuse kasti laius | 0.665 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.62 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.17 |
| Kategooria kood | STS |
| Toetatud draivid | 3.5-inch SATA hard disk drives, 2.5-inch SATA hard disk drives, 2.5-inch SATA solid state drives |
| Staatus | Yes |
| Energiatarve | 39.558 |
| Mõõtmed | 44 × 439 × 499 mm |
| Toote netokaal | 6.53 |
| Flash mälu (ROM) | 512 |
| HDD salv | 4 x 3.5" SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| Mälu | 2 |
| Mudel | QNAP TS-432PXU-2G |
| Nõuded toiteallikale | 250W PSU, 100 – 240V |
| Mälu tüüp | DDR4 |
| Draivide/pesade arv | 4 |
Seotud tooted
-

NEO NAS-WS05W Nutikas Veesensor, WiFi TUYA
● Laos (191)8,13 € -
Väljamüüdud 
Synology DS124 1-bay NAS server
● Laost otsas129,48 € -

Thunderobot K87 juhtmega mehaaniline klaviatuur punase lülitiga (roheline)
● Laos (14)18,70 € -

NAS siinide komplekt QNAP RAIL-B02
● Laos (8)59,00 € -

NEO NAS-SC01WE Nutikas Valguslüliti, 1-kanal, WiFi
● Laos (35)10,57 € -
Väljamüüdud 
Synology 4GB DDR4 NAS mälu
● Laost otsas240,00 €