Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

QNAP TS-364 3-bay NAS 8GB
536,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1392334
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
NAS Ready-to-go | CPU Intel® Celeron® N5095 4-core/4-thread processor, burst up to 2.9 GHz | Drives/bays 3 | Memory 8 GB | DDR4 | Power consumption 32.8 Watts | Power supply requirements 65W adapter, 100 – 240V
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-364-8G |
| RJ45 | 1 |
| HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 3 |
| M.2 | 2 |
| NAS features | Ready-to-go |
| CPU | Intel® Celeron® N5095 4-core/4-thread processor, burst up to 2.9 GHz |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01814 |
| Üksuse kasti laius | 0.27 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.32 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.21 |
| Kategooria kood | STS |
| Toetatud draivid | 3.5-inch SATA hard disk drives; 2.5-inch SATA solid state drives |
| Energiatarve | 32.8 |
| Mõõtmed | 142 × 150 × 260 mm |
| Toote netokaal | 1.64 |
| Flash mälu (ROM) | 5120 |
| Mälu | 8 |
| Mudel | TS-364-8G |
| Nõuded toiteallikale | 65W adapter, 100 – 240V |
| Mälu tüüp | DDR4 |
| Draivide/pesade arv | 3 |
Seotud tooted
-

NAS siinide komplekt QNAP RAIL-B02
● Laos (8)59,00 € -
Väljamüüdud 
Synology RKS-01 nas siinide komplekt
● Laost otsas110,00 € -
Väljamüüdud 
QNAP RAIL-A03-57 NAS rail kit
● Laost otsas138,00 € -
Väljamüüdud 
QNAP 4TB 3.5″ SATA kõvaketas NAS-ile
● Laost otsas126,02 € -
Väljamüüdud 
CD-mängija ja raadio Panasonic SC-PM270EG-S
● Laost otsas64,00 € -
Väljamüüdud 
Synology 4GB DDR4 NAS mälu
● Laost otsas240,00 €