Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

QNAP TS-264 2-bay NAS 8GB
477,00 € Algne hind oli: 477,00 €.377,79 €Current price is: 377,79 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1387160
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
NAS Ready-to-go | CPU Intel Celeron N5095 4-core/4-thread processor, burst up to 2.9 GHz | Drives/bays 2 | Memory 8 GB | DDR4 | Power supply requirements Адаптер 65 Вт
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-264-8G |
| 3.5" SATA Hot-swap | 2 |
| 2.5GbE | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| M.2 | 2 |
| NAS features | Ready-to-go |
| CPU | Intel Celeron N5095 4-core/4-thread processor, burst up to 2.9 GHz |
| Ühikud saatekasti kohta | 4 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.03 |
| Ühik arvutatud maht | 0.02098 |
| Üksuse kasti laius | 0.205 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.31 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.275 |
| Kategooria kood | STS |
| Kirjeldus | QNAP 2BAY/TS-264-8G NAS STORAGE TOWER |
| Lauaarvuti/pjedestaal | Yes |
| Toote netokaal | 1.55 |
| Mälu | 8 |
| Mudel | TS-264-8GB |
| Nõuded toiteallikale | Адаптер 65 Вт |
| Mälu tüüp | DDR4 |
| Draivide/pesade arv | 2 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Synology DS124 1-bay NAS server
● Laost otsas129,48 € -

NEO NAS-SC01WE Nutikas Valguslüliti, 1-kanal, WiFi
● Laos (35)10,57 € -
Väljamüüdud 
QNAP QM2-2P2G2T SSD laienduskaart
● Laost otsas147,00 € -

Seagate IronWolf 2TB NAS kõvaketas
● Laos (20)119,00 € -
-7% 
QNAP QM2-2P-244A SSD laienduskaart
● Laos (27)120,88 €Algne hind oli: 120,88 €.112,42 €Current price is: 112,42 €. -
Väljamüüdud 
CD-mängija ja raadio Panasonic SC-PM270EG-S
● Laost otsas64,00 €