Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-11%


QNAP TS-253E 2-bay NAS 8GB
584,00 € Algne hind oli: 584,00 €.522,04 €Current price is: 522,04 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (6)
Tootekood: 1385527
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
NAS Ready-to-go | CPU Intel Celeron J6412 4-core/4-thread processor, burst up to 2.6 GHz | Drives/bays 2 | Memory 8 GB | Power consumption 18.09 Watts | Power supply requirements 60W/65W adapter, 100-240V
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-253E-8G |
| RJ45 | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| HDMI | 2 |
| USB 3.2 | 2 |
| HDD | Yes |
| LAN | Yes |
| USB | Yes |
| NAS features | Ready-to-go |
| CPU | Intel Celeron J6412 4-core/4-thread processor, burst up to 2.6 GHz |
| Ühikud saatekasti kohta | 4 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.85 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01606 |
| Üksuse kasti laius | 0.205 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.275 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.24 |
| Kategooria kood | STS |
| Toetatud draivid | 3.5-inch SATA hard disk drives, 2.5-inch SATA solid state drives |
| Staatus | Yes |
| Energiatarve | 18.09 |
| Mõõtmed | 168.5 × 102 × 225 mm |
| Lauaarvuti/pjedestaal | Yes |
| Toote netokaal | 1.28 |
| Mälu | 8 |
| Mudel | TS-253E-8G |
| Nõuded toiteallikale | 60W/65W adapter, 100-240V |
| Draivide/pesade arv | 2 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Synology DS124 1-bay NAS server
● Laost otsas129,48 € -
Väljamüüdud 
Panasonic SC-AKX320E-K helisüsteem
● Laost otsas130,00 € -

Synology RKS-02 nas siinide komplekt
● Laos (3)110,00 € -
-7% 
QNAP TS-133 1-bay NAS
● Laos (4)155,00 €Algne hind oli: 155,00 €.143,76 €Current price is: 143,76 €. -
Väljamüüdud 
Qnap RAIL-A02-90 nas siinide komplekt
● Laost otsas107,00 € -

NAS siinide komplekt QNAP RAIL-B02
● Laos (8)59,00 €