Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-6%


QNAP TBS-464 4-bay kompaktne NAS
633,00 € Algne hind oli: 633,00 €.598,05 €Current price is: 598,05 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (8)
Tootekood: 1392332
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
NAS Ready-to-go | CPU Intel Celeron N5095 (or N5105) 4-core/4-thread processor, burst up to 2.9 GHz | Drives/bays 4 | Memory 8 GB | DDR4 | Power consumption 40.536 Watts | Power supply requirements 90W adapter, 100-240V
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-464-8G |
| RJ45 | 2 |
| USB 2.0 | 2 |
| HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| M.2 | 2 |
| PCI-E | 1 |
| HDD | Yes |
| LAN | Yes |
| USB | Yes |
| NAS features | Ready-to-go |
| CPU | Intel Celeron N5095 (or N5105) 4-core/4-thread processor, burst up to 2.9 GHz |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.57 |
| Ühik arvutatud maht | 0.02489 |
| Üksuse kasti laius | 0.255 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.32 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.305 |
| Kategooria kood | STS |
| Toetatud draivid | 3.5-inch SATA HDD, 2.5-inch SATA HDD, 2.5-inch SATA SSD |
| Staatus | Yes |
| Energiatarve | 40.536 |
| Mõõtmed | 168 × 170 × 226 mm |
| Toote netokaal | 2.26 |
| Flash mälu (ROM) | 4096 |
| Mälu | 8 |
| Mudel | TS-464-8G |
| Nõuded toiteallikale | 90W adapter, 100-240V |
| Mälu tüüp | DDR4 |
| Draivide/pesade arv | 4 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Qnap RAIL-A02-90 nas siinide komplekt
● Laost otsas107,00 € -

NAS siinide komplekt QNAP RAIL-B02
● Laos (8)59,00 € -
-7% 
QNAP QM2-2P-244A SSD laienduskaart
● Laos (27)120,88 €Algne hind oli: 120,88 €.112,42 €Current price is: 112,42 €. -

QNAP TR-002 2-bay DAS USB-C kettakarp
● Laos (3)155,00 € -
Väljamüüdud 
Synology RKS-01 nas siinide komplekt
● Laost otsas110,00 € -
Väljamüüdud 
QNAP 4TB 3.5″ SATA kõvaketas NAS-ile
● Laost otsas126,02 €