Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

QNAP 9-bay NAS TS-H973AX-8G
1 120,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1322733
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
NAS Ready-to-go | CPU AMD Ryzen Embedded V1500B quad-core eight threads 2.2 GHz processor | Drives/bays 9 | Memory 32 GB | DDR4 | Colour Black | Power consumption 55.41 Watts | Power supply requirements External, 120 W, AC 100 to 240 V
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-H973AX-8G |
| RJ45 | 2 |
| USB 3.2 | 3 |
| USB-C | 1 |
| NAS features | Ready-to-go |
| CPU | AMD Ryzen Embedded V1500B quad-core eight threads 2.2 GHz processor |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 5.05 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0323 |
| Üksuse kasti laius | 0.25 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.34 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.38 |
| Kategooria kood | STS |
| Värvus | Black |
| Energiatarve | 55.41 |
| Mõõtmed | 182.65 × 224.6 × 224.1 mm |
| Lauaarvuti/pjedestaal | Yes |
| Toote netokaal | 3.52 |
| Flash mälu (ROM) | 5120 |
| HDD salv | 5 x 3.5-inch + 4 x 2.5-inch |
| Mälu | 32 |
| Nõuded toiteallikale | External, 120 W, AC 100 to 240 V |
| Mälu tüüp | DDR4 |
| Draivide/pesade arv | 9 |
Seotud tooted
-

NEO NAS-WS05W Nutikas Veesensor, WiFi TUYA
● Laos (191)8,13 € -

NAS siinide komplekt QNAP RAIL-B02
● Laos (8)59,00 € -

QNAP TR-002 2-bay DAS USB-C kettakarp
● Laos (3)155,00 € -
Väljamüüdud 
Western Digital Red Plus 6TB NAS kõvaketas
● Laost otsas234,24 € -

Thunderobot K87 juhtmega mehaaniline klaviatuur punase lülitiga (roheline)
● Laos (14)18,70 € -
Väljamüüdud 
CD-mängija ja raadio Panasonic SC-PM270EG-S
● Laost otsas64,00 €