Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-1%


QNAP 8-bay rack NAS TS-832PXU-4G
1 072,00 € Algne hind oli: 1 072,00 €.1 064,15 €Current price is: 1 064,15 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (1)
Tootekood: 1318030
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
CPU AnnapurnaLabs Alpine AL324 64-bit ARM® Cortex-A57 quad-core 1.7GHz processor | Drives/bays 8 | Memory 4 GB | DDR4 | Power consumption 56.4 Watts | Power supply requirements 250W PSU, 100 – 240V
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-832PXU-4G |
| 3.5" SATA Hot-swap | 8 |
| Rack 2U | Yes |
| 10GbE | 2 |
| 2.5GbE | 2 |
| RJ45 | 2 |
| SFP+ | 2 |
| USB 3.2 | 4 |
| PCI-Express 2x | 2 |
| CPU | AnnapurnaLabs Alpine AL324 64-bit ARM® Cortex-A57 quad-core 1.7GHz processor |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 12.8 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1048 |
| Üksuse kasti laius | 0.56 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.72 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.26 |
| Kategooria kood | STS |
| Energiatarve | 56.4 |
| Mõõtmed | 89 × 482 × 534 mm |
| Toote netokaal | 9.45 |
| Flash mälu (ROM) | 512 |
| Mälu | 4 |
| Nõuded toiteallikale | 250W PSU, 100 – 240V |
| Mälu tüüp | DDR4 |
| Draivide/pesade arv | 8 |
Seotud tooted
-

NAS siinide komplekt QNAP RAIL-B02
● Laos (8)59,00 € -
Väljamüüdud 
Synology 4GB DDR4 NAS mälu
● Laost otsas240,00 € -
Väljamüüdud 
Qnap RAIL-A02-90 nas siinide komplekt
● Laost otsas107,00 € -
Väljamüüdud 
Synology RKS-01 nas siinide komplekt
● Laost otsas110,00 € -

Synology RKS-02 nas siinide komplekt
● Laos (3)110,00 € -
Väljamüüdud 
Qnap 1TB 2.5″ sata ssd nas ketas 79700-T00101WD02-RS
● Laost otsas106,48 €