Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-2%


QNAP 8-bay NAS TS-873A-8G
1 169,00 € Algne hind oli: 1 169,00 €.1 145,11 €Current price is: 1 145,11 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (1)
Tootekood: 1331047
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
NAS Ready-to-go | CPU AMD Ryzen Embedded V1500B quad-core 2.2 GHz processor | Drives/bays 8 | Memory 8 GB | DDR4 | Power consumption 54.067 Watts | Power supply requirements 250W, 100-240V AC, 50-60Hz, 3.5A
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-873A-8G |
| RJ45 | 2 |
| USB 3.2 | 3 |
| USB-C | 1 |
| LAN | Yes |
| SSD | Yes |
| USB | Yes |
| NAS features | Ready-to-go |
| CPU | AMD Ryzen Embedded V1500B quad-core 2.2 GHz processor |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 8.35 |
| Ühik arvutatud maht | 0.04972 |
| Üksuse kasti laius | 0.3 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.425 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.39 |
| Kategooria kood | STS |
| Toetatud draivid | 3.5-inch SATA hard disk drives, 2.5-inch SATA hard disk drives, 2.5-inch SATA solid state drives |
| Staatus | Yes |
| Energiatarve | 54.067 |
| Mõõtmed | 188.2 × 329.3 × 280.8 mm |
| Lauaarvuti/pjedestaal | Yes |
| Toote netokaal | 6.76 |
| Flash mälu (ROM) | 5120 |
| HDD salv | 8 x 3.5-inch SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| Mälu | 8 |
| Nõuded toiteallikale | 250W, 100-240V AC, 50-60Hz, 3.5A |
| Mälu tüüp | DDR4 |
| Draivide/pesade arv | 8 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
QNAP 1TB NVMe SSD NAS-ile
● Laost otsas126,02 € -
Väljamüüdud 
Synology DS223J NAS (2-bay)
● Laost otsas171,00 € -
Väljamüüdud 
Qnap 1TB 2.5″ sata ssd nas ketas 79700-T00101WD02-RS
● Laost otsas106,48 € -
-7% 
QNAP TS-133 1-bay NAS
● Laos (4)155,00 €Algne hind oli: 155,00 €.143,76 €Current price is: 143,76 €. -

QNAP QM2-2P-244A SSD laienduskaart
● Laos (10)119,63 € -

Western Digital Red Pro 6TB NAS kõvaketas
● Laos (20)246,92 €