Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

QNAP 6-bay NAS TVS-675-8G
1 169,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1354653
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
NAS Enterprise | CPU ZhaoXin KX-U6580 8-core 2.5GHz processor | Drives/bays 6 | Memory 8 GB | DDR4 | File System EXT4 | Power consumption 41.897 Watts | Power supply requirements 250W, 100-240V AC, 50/60Hz, 3.5A
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TVS-675-8G |
| HDMI | 1 |
| USB 3.2 | 2 |
| NAS features | Enterprise |
| CPU | ZhaoXin KX-U6580 8-core 2.5GHz processor |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 7.7 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0489 |
| Üksuse kasti laius | 0.295 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.425 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.39 |
| Kategooria kood | STS |
| Toetatud draivid | 3.5-inch SATA;2.5-inch SATA |
| Energiatarve | 41.897 |
| Mõõtmed | 188.2 × 263.9 × 280.8 mm |
| Toote netokaal | 6.2 |
| Failisüsteem | EXT4 |
| Mälu | 8 |
| Nõuded toiteallikale | 250W, 100-240V AC, 50/60Hz, 3.5A |
| Mälu tüüp | DDR4 |
| Draivide/pesade arv | 6 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
QNAP 1TB NVMe SSD NAS-ile
● Laost otsas126,02 € -
Väljamüüdud 
QNAP QM2-4P-384 SSD laienduskaart
● Laost otsas159,00 € -

Thunderobot K87 juhtmega mehaaniline klaviatuur punase lülitiga (roheline)
● Laos (14)18,70 € -
Väljamüüdud 
Qnap RAIL-A02-90 nas siinide komplekt
● Laost otsas107,00 € -
Väljamüüdud 
Western Digital Red Plus 6TB NAS kõvaketas
● Laost otsas234,24 € -

NEO NAS-SC01WE Nutikas Valguslüliti, 1-kanal, WiFi
● Laos (35)10,57 €