Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
-1%


QNAP 4-bay rack NAS TS-432PXU-RP-2G
1 023,00 € Algne hind oli: 1 023,00 €.1 014,91 €Current price is: 1 014,91 €.
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (4)
Tootekood: 1309133
Kategooria: NAS- ja serveriseadmed
NAS Enterprise | CPU AnnapurnaLabs Alpine AL324 64-bit ARM Cortex-A57 quad-core 1.7GHz processor | Drives/bays 4 | Memory 2 GB | DDR4 | Power consumption 53.343 Watts | Power supply requirements 250W (x2) PSU, 100 – 240V
| Brand | QNAP |
|---|---|
| MPN | TS-432PXU-RP-2G |
| Rack 1U | Yes |
| USB 3.2 | 4 |
| NAS features | Enterprise |
| CPU | AnnapurnaLabs Alpine AL324 64-bit ARM Cortex-A57 quad-core 1.7GHz processor |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 11.1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.07062 |
| Üksuse kasti laius | 0.62 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.67 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.17 |
| Kategooria kood | STS |
| Toetatud draivid | 3.5-inch SATA hard disk drives, 2.5-inch SATA hard disk drives, 2.5-inch SATA solid state drives |
| Energiatarve | 53.343 |
| Mõõtmed | 44 × 439 × 499 mm |
| Toote netokaal | 8.12 |
| Flash mälu (ROM) | 512 |
| HDD salv | 4 x 3.5" SATA 6Gb/s, 3Gb/s |
| Mälu | 2 |
| Mudel | QNAP TS-432PXU-RP-2G |
| Nõuded toiteallikale | 250W (x2) PSU, 100 – 240V |
| Mälu tüüp | DDR4 |
| Draivide/pesade arv | 4 |
Seotud tooted
-

Synology RKS-02 nas siinide komplekt
● Laos (3)110,00 € -
-7% 
QNAP QM2-2P-244A SSD laienduskaart
● Laos (27)120,88 €Algne hind oli: 120,88 €.112,42 €Current price is: 112,42 €. -
Väljamüüdud 
QNAP QM2-4P-384 SSD laienduskaart
● Laost otsas159,00 € -
Väljamüüdud 
Synology RKS-01 nas siinide komplekt
● Laost otsas110,00 € -

Seagate IronWolf 2TB NAS kõvaketas
● Laos (20)119,00 € -
Väljamüüdud 
Synology DS124 1-bay NAS server
● Laost otsas129,48 €