Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Puluz 26 cm LED Vlogging Ring PKT3090B lauaarm.
29,67 €
Tarne
Perfectne valgus
Lamp on valmistatud energiatõhusatest LED-pärlitest, mis peegeldavad suurepäraselt looduslikke värve ja rõhutavad nahatoone fotodel. 3 värvi valikuga, mille heledust saab reguleerida, saate kiiresti ja lihtsalt kohandada oma fotode efekti vastavalt oma eelistustele, ilma et peaksite kasutama täiendavaid värvifiltreid. Kuna LED-tuled genereerivad pehme ja silmale meeldiva valguse, ei tunne te ebamugavust isegi pikaajaliste videote salvestamise või fotosessioonide ajal.

Laialdane rakendus
Kasutate valgust väljas fotosid tehes. Lamp valgustab ka ruumi suurepäraselt fotosessioonide, reklaamiprojektide või moe ja meigiga seotud vlogide salvestamise ajal.

Reguleeritav alus veelgi mugavamaks kasutamiseks
Saate reguleerida aluse kõrgust, mis on samuti 180 ja 360 kraadi reguleeritav veelgi suurema mugavuse saavutamiseks. See on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab vastupidavuse ja pikaealisuse. Kahepoolne vedrustus iga boom’i käe peal kaitseb lampe ootamatute kukkumiste eest. Lisaks saab kinnitusklambrit vabalt painutada, et valgus langeks nurga all, mis teile kõige paremini sobib. Aluse klamber kinnitub igasuguse paksusega tööpinnale. Nii on teie käed vabad ja saate vabalt videosid salvestada.

Ühilduvus ja kompaktne suurus
USB-ühenduse abil saate lampi laadida laadijaga, powerbank’iga, arvuti või isegi sülearvutiga. Veelgi enam, kerge disain ja kompaktne suurus võimaldavad teil väljas reisides või fotosid tehes välklampi endaga kaasa võtta.

Karbis
- Ring LED valgus x1
- Kokkupandav käe alus x1
- USB kaabel x1
- Telefoniklamber x1
- Fikseeritud klamber x1
- Kuuskantvõti x1
| Bränd | Puluz |
|---|---|
| mudel | PKT3090B |
| LED pärlite arv | 2×60 |
| LED pärlite mudel | 2835 |
| Valguse voog | 24-26lm |
| Värvitemperatuur | 3200-5600K |
| Võimsus | 0.39-9.4W |
| Pinge | 5V |
| CRI | >95 |
| Reguleerimisvahemik | 1%-100% |
| Materjal | ABS + akrüül lampkate |
| Mõõtmed | Väline diameeter: 260mm; Sisemine diameeter: 210mm |





