Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Puluz 20 cm LED Vlogging Ring PKT3089B lauaarm.
19,51 €
Tarne
Laudade seista koos LED lambiga
Saate ringikujulise LED lambi kinnitada hoidikule ja kinnitada selle klambriga oma lauale. Hoidiku pead saab pöörata 360° ja reguleerida vastavalt teie vajadustele. Telefoni klamber on ühilduv telefonidega, mille laius on 6-8,5 cm. Tänu oma kergele ja kaasaskantavale disainile on statiivi mugav kasutada ja transportida. Võtke see endaga reisidele või näiteks välitingimustes fotosessioonidele.

Perfect illumination
Lamp koosneb energiat säästvatest LED helmedest, mis hajutavad soojust ideaalselt ja peegeldavad looduslikke värve täiuslikult. Need parandavad ka nahatoone portreefotodel. 3 värvi valimiseks ja reguleeritava valguse heledusena ei vaja te täiendavaid filtreid.

Laialdased rakendused
Kasutage seda valgust välifotograafias. Lamp valgustab ka ruumi ideaalselt fotosessioonide, reklaamiprojektide või moe ja meigiga seotud vlogide salvestamise ajal. Tänu USB-portile saate lampi laadida ja ühendada selle oma sülearvuti, arvuti või laadijaga.

Reguleeritav hoidik
Statiivil on kõrguse ja laiuse reguleerimise funktsioon, mis muudab selle kasutamise veelgi mugavamaks. See on valmistatud metallist, seega on see tugev ja vastupidav. Iga boom’i käe kahekordsed vedrud kaitsevad lampi kukkumise eest. Paindlik kinnitustugi saab painutada ja kokku voltida, et vaatenurk oleks võimalikult hea. Alusklamber on ühilduv mis tahes erineva paksusega tööpinnaga. See hoiab teie käed vabad ja võimaldab teil videosid hõlpsasti salvestada.

Karbis
- Ring LED valgus x1
- Kokkupandav käe hoidik x1
- USB kaabel x1
- Telefoni klamber x1
- Fikseeritud klamber x1
- Kuuskantvõti x1
| Bränd | Puluz |
|---|---|
| mudel | PKT3089B |
| LED helmeste mudel | 2835 |
| Valguse voog | 24-26lm |
| Valge valguse värvitemperatuur | 6500K |
| Soja valge värvitemperatuur | 3200K |
| Võimsus | 0.3-9.3W |
| Pinget | 5V |
| CRI | >90 |
| Dimensioonide vahemik | 1%-100% |
| Materjal | ABS + akrüülvalguse kate |
| Toiteallikas | USB port toiteallikas |
| Kaabli pikkus |
Seotud tooted
|





