Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Powerbank Mcdodo MC-3911 Digitaalne Ekraan 30000mAh, 22.5W PD (must)
22,76 €
Tarne
Powerbank Mcdodo MC-3911 Digitaalne Ekraan 30000mAh, 22.5W PD (must).
30,000mAh powerbank on ideaalne lahendus kasutajatele, kes vajavad usaldusväärset toiteallikat. See toetab laia valikut kiire laadimise protokolle, võimaldades erinevate seadmete kiiret ja ohutut laadimist. Kuni 22.5W väljundvõimsuse ja 20W PD toetusega iPhone’idele pakub see neli korda kiiremat laadimist võrreldes traditsiooniliste powerbankidega. Lisaks muudab digitaalne LED-ekraan ja mitmeastmeline kaitse selle usaldusväärseks seadme, mis on ideaalne pikkade reiside jaoks.
Kiire laadimine 22.5 vatti
Powerbank toetab kiire laadimise tehnoloogiat, mille väljundvõimsus on kuni 22.5 vatti, mis võimaldab erinevaid seadmeid äärmiselt kiiresti laadida. Tänu kõrgele väljundvõimsusele saate laadida oma nutitelefoni, tahvelarvutit või muid ühilduvaid seadmeid lühikese aja jooksul. Selliste kiire laadimise protokollide nagu PD, QC, SCP, FCP, AFC ja VOOC tugi võimaldab kiiret ja tõhusat laadimist. Lisaks, 20W PD toe abil iPhone 8-14 jaoks saate oma seadme energiat taastada kuni 60% vaid 30 minutiga.
30,000 mAh mahtuvus
Powerbanki mahtuvus, mis ulatub kuni 30,000 mAh, võimaldab teil laadida erinevaid nutitelefone mitu korda ilma toiteallikaga ühendamata. Näiteks võib powerbank laadida iPhone 14 umbes 5 korda ning Huawei P40 ja Xiaomi 13 umbes 4.5 korda. Koos kiire laadimisega pakub powerbank maksimaalset mugavust.
Mitmeastmeline kaitse
Seade sisaldab täiustatud kaitsesüsteemi, mis tagab ohutuse nii powerbanki enda kui ka ühendatud seadmete jaoks. Kaitse hõlmab ülekoormuse, ülelaadimise, ülekuumenemise jne vastu. Lisaks jälgivad NTC andurid süsteemi temperatuuri reaalajas, võimaldades kohandada tööparameetreid sõltuvalt tingimustest. Seega võite olla kindel, et powerbankiga ühendatud seadmed laaditakse ilma kahjustamise riskita.
| Tootja | Mcdodo |
|---|---|
| mudel | MC-3911 |
| Värv | must |
| Mõõtmed | 153 x 67.63 x 40.62 mm |
| Kaal | 603 g |
| Materjal | ABS, PC |
| Mahtuvus | 30,000 mAh / 3.7 V, 111 Wh |
| Nominaalne mahtuvus | 17400 mAh |
| Sisendpinge | USB-C: 5V/2.5A, 9V/2A, 12V/1.5A (max 18W). |
| Väljundpinge | USB-A1: 4.5 V/5 A, 5 V/4.5 A, 5 V/3 A, 9
Seotud tooted
|





