Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Powerbank BlitzWolf BW-P22 20000mAh, 22.5W
21,54 €
Tarne
Powerbank BlitzWolf BW-P22 20000mAh, 22.5W.
Otsid powerbanki, millele saad alati toetuda? BlitzWolf BW-P22 on mugav powerbank, mille mahutavus on 20 000mAh ja mis suudab pakkuda kuni 22,5 vatti võimsust, et laadida sinu seadmeid koheselt – isegi mitut korraga. Selle kompaktne vorm, digitaalne ekraan ja kiire laadimise tugi teevad sellest ideaalse valiku igapäevaseks kasutamiseks ja liikvel olles.
Kiire laadimine
PD 20W, QC 3.0 ja SCP 22.5W protokollide toe abil suudab powerbank tõhusalt toita nutitelefone, tahvelarvuteid, kõrvaklappe ja muid tarvikuid – olgu need Apple, Xiaomi või Samsung. Veelgi enam, see laadib end ka kiiresti – täislaadimine võtab vaid umbes 3 tundi.
Rohkem mugavust kahe pordiga
BW-P22 on varustatud USB-A ja USB-C pordiga, nii et saad laadida kahte seadet samaaegselt. Väljundid toetavad erinevaid pingeid, et automaatselt kohandada võimsust sinu konkreetsele seadmele, muutes laadimise ohutumaks ja tõhusamaks.
Mahutavus, millele saad toetuda
20 000 mAh akuga saad kuni mitmeid nutitelefonide laadimise tsükleid. Integreeritud LED-ekraan hoiab sind kursis võimsuse tasemega ning kompaktne suurus (142 × 68 × 28 mm) tähendab, et see mahub igasse kotti või seljakotti – ja saad selle hõlpsasti lennukisse kaasa võtta.
Ohutusfunktsioonid kõrgeimal tasemel
Seade kaitseb ülekuumenemise, ülepinge, lühise, ülelaadimise ja isegi elektromagnetiliste väljade eest. See on mitte ainult praktiline, vaid ka ohutu lahendus igapäevaseks laadimiseks.
| Tootja | BlitzWolf |
|---|---|
| mudel | BW-P22 |
| Mahutavus | 20 000 mAh |
| Aku tüüp | Liitium-ioon |
| Väljundvõimsus | 22,5 W |
| Pordid | USB-C (sisend/väljund), USB-A (väljund) |
| Sisendpinge | USB-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Väljundpinge | USB-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A; USB-A: 5V/3A, 5V/4.5A, 4.5V/5A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Toetatud protokollid | PD 2.0, QC 3.0, FCP |
Materjal
Seotud tooted
|





