Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

PNY RTX 4000 Ada 20GB single slot graafikakaart
1 366,25 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1417078
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor RTX 4000 Ada | CUDA cores 6144 | Memory 20 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 160 bit | PCI Express x16 4.0 | 4xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | PNY |
|---|---|
| MPN | VCNRTX4000ADA-PB |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 6144 |
| Interface type | PCI Express x16 4.0 |
| Dual Link DVI | No |
| NVIDIA 3D Vision | Yes |
| Kaal | 528 g |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmis | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00567 |
| Üksuse kasti laius | 0.09 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.35 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.18 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kategooria kood | VGP |
| Toote värv | Black |
| Jahutustüüp | Active |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 20 GB |
| Toote netokaal | 0.528 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| DisplayPortide kogus | 4 |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | RTX 4000 Ada |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 1 fan(s) |
| Kõrgus | 111.8 mm |
| Pikkus | 241.3 mm |
| Mudel | VCNRTX4000ADA-PB |
| Energiatarve (max) | 130 W |
| Mälu ribalaius (max) | 360 GB/s |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Piltide arv | 1 |
| Mälu andmesiin | 160 bit |
| Litograafia | 4 nm |
Seotud tooted
-

Seinakohandaja INVZI GanHub 3x USB-C, 140W, EL/UK/AU/US (must)
● Laos (7)37,40 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-100-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 € -

Orico Hub USB-A kuni 7xUSB-A 3.0 – must
● Laos (167)9,76 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni USB-C kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (1)15,85 € -

Shellly Switch Frame Triple (Must)
● Laos (28)8,94 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-030-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 €