Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

PNY RTX 4000 Ada 20GB Mini DisplayPort graafikakaart
1 351,13 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1422406
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor Quadro RTX 4000 | CUDA cores 6144 | Memory 20 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 160 bit | PCI Express x16 4.0 | 4xMini DisplayPorts | Cooling type Passive | Power consumption (typical) 70 W
| Brand | PNY |
|---|---|
| MPN | VCNRTX4000ADALP-PB |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 6144 |
| Interface type | PCI Express x16 4.0 |
| Dual Link DVI | No |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Kasutusjuhend | Yes |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.7 |
| Ühik arvutatud maht | 0.004896 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kaablid kaasas | DisplayPort to Mini DisplayPort |
| Kategooria kood | VGP |
| Toote värv | Black |
| Jahutustüüp | Passive |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 20 GB |
| Toote netokaal | 0.5 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | Quadro RTX 4000 |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Kõrgus | 68.6 mm |
| Pikkus | 167.6 mm |
| Mudel | VCNRTX4000ADALP-PB |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Fedora 31, FreeBSD 11, Solaris 11 |
| Mini DisplayPortide kogus | 4 |
| Mälu ribalaius (max) | 320 GB/s |
| Energiatarve (tüüpiline) | 70 W |
| Mälu andmesiin | 160 bit |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Orico Hub USB-C kuni 7xUSB-A 3.0 – hall
● Laost otsas9,76 € -

Orico Hub USB 4x USB 3.0, 5 Gbps, 0.15m (Must)
● Laos (106)6,10 € -

Orico USB Hub TWU3-7A-BK-EP-IP
● Laos (69)8,13 € -

Shellly Switch Frame Triple (Must)
● Laos (28)8,94 € -
Väljamüüdud 
Orico Hub USB-A kuni USB-A 3.0 + 3xUSB-A 2.0 – musta värvi
● Laost otsas4,88 € -

Seinakohandaja INVZI GanHub 3x USB-C, 140W, EL/UK/AU/US (must)
● Laos (7)37,40 €