Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

PNY RTX 2000E Ada 16GB graafikakaart
580,54 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1455929
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor RTX 2000 Ada | CUDA cores 2816 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 128 bit | PCI Express 4.0 | 1xDisplay ports | Cooling type Active | Power consumption (typical) 50 W
| Brand | PNY |
|---|---|
| MPN | VCNRTX2000EADA-SB |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 2816 |
| Interface type | PCI Express 4.0 |
| DirectX version | No |
| Dual Link DVI | No |
| OpenGL version | No |
| Shader model version | No |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.6 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0056 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kategooria kood | VGP |
| Jahutustüüp | Active |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 0.41 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| DisplayPortide kogus | 1 |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | RTX 2000 Ada |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 1 fan(s) |
| Mälu ribalaius (max) | 224 GB/s |
| Energiatarve (tüüpiline) | 50 W |
| Mälu andmesiin | 128 bit |
Seotud tooted
-

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.1 – musta värvi
● Laos (199)4,07 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.0 – musta värvi
● Laos (167)4,07 € -
Väljamüüdud 
Orico Hub USB-A kuni USB-A 3.0 + 3xUSB-A 2.0 – musta värvi
● Laost otsas4,88 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-100-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 € -

Seinakohandaja INVZI GanHub 3x USB-C, 140W, EL/UK/AU/US (must)
● Laos (7)37,40 € -

Orico Hub 4in1 USB A3.0x4 (must)
● Laos (11)4,88 €