Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

PNY RTX 2000E Ada 16GB graafikakaart
586,21 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1455987
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor RTX 2000E Ada | CUDA cores 2816 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 128 bit | PCI Express x8 4.0 | 4xMini DisplayPorts | Cooling type Active
| Brand | PNY |
|---|---|
| MPN | VCNRTX2000EADA-PL |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 2816 |
| Interface type | PCI Express x8 4.0 |
| DirectX version | 12.0 |
| Dual Link DVI | No |
| OpenGL version | 4.6 |
| Shader model version | 6.6 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.4 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0056 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kategooria kood | VGP |
| Jahutustüüp | Active |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 0.12 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | RTX 2000E Ada |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 1 fan(s) |
| Kõrgus | 68.6 mm |
| Pikkus | 167.6 mm |
| OpenCL versioon | 3.0 |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Energiatarve (max) | 50 W |
| NPU jõudlus kuni | 71 TOPs |
| Mini DisplayPortide kogus | 4 |
| Mälu ribalaius (max) | 224 GB/s |
| Piltide arv | 1 |
| Mälu andmesiin | 128 bit |
Seotud tooted
-

Orico Hub 7xUSB 3.0 (must)
● Laos (209)13,82 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-100-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 3.0 – musta värvi
● Laos (26)6,10 € -
Väljamüüdud 
MINI PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 32GB RAM + 1TB Musta
● Laost otsas614,63 € -

Petoneer PF007 Nutri Vision nutri toidu jaotur kaameraga
● Laos (45)79,27 € -

Dokkimisjaam VITURE Pro mobiilne Pro-MbDk-Blk
● Laos (33)139,02 €