Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

PNY RTX 2000 Ada 16GB graafikakaart
566,36 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1455930
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor RTX 2000 Ada | CUDA cores 2816 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 128 bit | PCI Express x8 4.0 | 4xMini DisplayPorts | Cooling type Active | Power consumption (typical) 70 W
| Brand | PNY |
|---|---|
| MPN | VCNRTX2000ADA-SB |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 2816 |
| Interface type | PCI Express x8 4.0 |
| DirectX version | 12.0 |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| OpenGL version | 4.6 |
| Shader model version | 6.6 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmis | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0056 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kategooria kood | VGP |
| Jahutustüüp | Active |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 0.55 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | RTX 2000 Ada |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| OpenCL versioon | 3.0 |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Mini DisplayPortide kogus | 4 |
| Mälu ribalaius (max) | 224 GB/s |
| Energiatarve (tüüpiline) | 70 W |
| Piltide arv | 2 |
| Mälu andmesiin | 128 bit |
Seotud tooted
-

Seinakohandaja INVZI GanHub 3x USB-C, 140W, EL/UK/AU/US (must)
● Laos (7)37,40 € -

Hub 4in1 Baseus Metal Gleam Series, USB-C kuni 4x USB 3.0
● Laos (134)19,11 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni lightning kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (29)13,82 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.0 – musta värvi
● Laos (167)4,07 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni USB-C kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (1)15,85 € -

Orico Hub 7xUSB 3.0 (must)
● Laos (209)13,82 €