Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

PNY RTX 2000 Ada 16GB graafikakaart
584,32 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1455991
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor RTX 2000 Ada | CUDA cores 2816 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 128 bit | PCI Express x8 4.0 | 4xMini DisplayPorts | Cooling type Active
| Brand | PNY |
|---|---|
| MPN | VCNRTX2000ADA-PLK |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 2816 |
| Interface type | PCI Express x8 4.0 |
| DirectX version | 12.0 |
| Dual Link DVI | No |
| OpenGL version | 4.6 |
| Shader model version | 6.6 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.6 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0056 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Klambri kõrgus | Low-Profile (LP) |
| Kategooria kood | VGP |
| Toote värv | Black |
| Jahutustüüp | Active |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 0.12 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | RTX 2000 Ada |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 1 fan(s) |
| Pikkus | 159 mm |
| OpenCL versioon | 3.0 |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Energiatarve (max) | 70 W |
| Mini DisplayPortide kogus | 4 |
| Mälu ribalaius (max) | 224 GB/s |
| Mälu andmesiin | 128 bit |
Seotud tooted
-

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.1 – musta värvi
● Laos (199)4,07 € -

Shellly Switch Frame Triple (Must)
● Laos (28)8,94 € -
Väljamüüdud 
MINI PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 32GB RAM + 1TB Musta
● Laost otsas614,63 € -

Dokkimisjaam VITURE Pro mobiilne Pro-MbDk-Blk
● Laos (33)139,02 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni lightning kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (29)13,82 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-030-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 €