Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

PNY RTX 2000 Ada 16GB graafikakaart
594,72 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1420771
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor RTX 2000 Ada | CUDA cores 2816 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 128 bit | PCI Express x8 4.0 | 4xDisplay ports | Cooling type Active | Power consumption (typical) 70 W
| Brand | PNY |
|---|---|
| MPN | VCNRTX2000ADA-PB |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 2816 |
| Interface type | PCI Express x8 4.0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.004896 |
| Kategooria kood | VGP |
| Toote värv | Black |
| Jahutustüüp | Active |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| DisplayPortide kogus | 4 |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | RTX 2000 Ada |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 1 fan(s) |
| Pikkus | 159 mm |
| Mudel | VCNRTX2000ADA-PB |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Mälu ribalaius (max) | 224 GB/s |
| Energiatarve (tüüpiline) | 70 W |
| Piltide arv | 2 |
| Mälu andmesiin | 128 bit |
Seotud tooted
-

Baseus T-Space hub USB-C kuni USB-C kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (1)15,85 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.1 – musta värvi
● Laos (199)4,07 € -

Rayneo Joydock dokkimisjaam
● Laos (4)111,38 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni lightning kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (29)13,82 € -

Orico Hub 4in1 USB A3.0x4 (must)
● Laos (11)4,88 € -
Väljamüüdud 
Orico Hub USB-A kuni USB-A 3.0 + 3xUSB-A 2.0 – musta värvi
● Laost otsas4,88 €