Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

PNY Quadro RTX A2000 6GB graafikakaart
468,45 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1352712
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor RTX A2000 | CUDA cores 3328 | Memory 6 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 192 bit | PCI Express 4.0 | 4xMini DisplayPorts | Cooling type Active | Power consumption (typical) 70 W
| Brand | PNY |
|---|---|
| MPN | VCNRTXA2000-SB |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 3328 |
| Interface type | PCI Express 4.0 |
| DirectX version | 12.07 |
| Dual Link DVI | No |
| OpenGL version | 4.68 |
| Shader model version | 5.17 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmis | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.53 |
| Ühik arvutatud maht | 0.003549 |
| Üksuse kasti laius | 0.07 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.26 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.195 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kategooria kood | VGP |
| Jahutustüüp | Active |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 6 GB |
| Toote netokaal | 0.4 |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | RTX A2000 |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84733020 |
| Kõrgus | 68.6 mm |
| Pikkus | 167.6 mm |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Mini DisplayPortide kogus | 4 |
| Mälu ribalaius (max) | 288 GB/s |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Energiatarve (tüüpiline) | 70 W |
| Piltide arv | 1 |
| Mälu andmesiin | 192 bit |
Seotud tooted
-

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 3.0 – musta värvi
● Laos (26)6,10 € -

Dokkimisjaam VITURE Pro mobiilne Pro-MbDk-Blk
● Laos (33)139,02 € -

Orico Hub USB-A kuni 7xUSB-A 3.0 – must
● Laos (167)9,76 € -
Väljamüüdud 
Baseus MagPro II Ultra-Thin telefonijahuti (must)
● Laost otsas37,97 € -

Kaabel EcoFlow Power Hub Solar Charge (6m/20 jalga)
● Laos (2)82,93 € -

Seinakohandaja INVZI GanHub 3x USB-C, 140W, EL/UK/AU/US (must)
● Laos (7)37,40 €