Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

PNY Quadro RTX 4000 Ada 20GB Low Profile graafikakaart
1 283,05 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1456013
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor Quadro RTX 4000 | CUDA cores 6144 | Memory 20 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 160 bit | PCI Express x16 4.0 | 4xMini DisplayPorts | Cooling type Active
| Brand | PNY |
|---|---|
| MPN | VCNRTX4000ADALP-PLK |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 6144 |
| Interface type | PCI Express x16 4.0 |
| DirectX version | 12.0 |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 2.2 |
| OpenGL version | 4.6 |
| Shader model version | 6.6 |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64/Windows 11 x64 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmis | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.004896 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Klambri kõrgus | Low-Profile (LP) |
| Kaablid kaasas | DisplayPort to Mini DisplayPort |
| Kategooria kood | VGP |
| Toote värv | Black |
| Jahutustüüp | Active |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 20 GB |
| Toote netokaal | 0.12 |
| DisplayPort versioon | 1.4a |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | Quadro RTX 4000 |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 1 fan(s) |
| Kõrgus | 68.6 mm |
| Pikkus | 167.6 mm |
| OpenCL versioon | 3.0 |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Fedora 31/FreeBSD 11/Solaris 11 |
| Energiatarve (max) | 70 W |
| Mini DisplayPortide kogus | 4 |
| Mälu ribalaius (max) | 320 GB/s |
| Mälu andmesiin | 160 bit |
Seotud tooted
-

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.1 – musta värvi
● Laos (199)4,07 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni USB-C kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (1)15,85 € -

Orico Hub 4in1 USB A3.0x4 (must)
● Laos (11)4,88 € -

Shellly Switch Frame Triple (Valge)
● Laos (36)9,35 € -
Väljamüüdud 
MINI PC GMKtec M3 Intel i5-12450H 32GB RAM + 1TB Musta
● Laost otsas614,63 € -

Kaabel EcoFlow Power Hub Solar Charge (6m/20 jalga)
● Laos (2)82,93 €