Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

PNY A2 16GB passiivne graafikakaart
1 104,33 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1433635
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor A2 | CUDA cores 2560 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR6 | 128 bit | PCI Express x8 4.0 | Cooling type Passive
| Brand | PNY |
|---|---|
| MPN | TCSA2MATX-PB |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 2560 |
| Interface type | PCI Express x8 4.0 |
| DirectX version | No |
| Dual Link DVI | No |
| OpenGL version | No |
| Shader model version | No |
| Kaal | 260 g |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.48 |
| Ühik arvutatud maht | 0.005279 |
| Üksuse kasti laius | 0.18 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.345 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.085 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Klambri kõrgus | Low-Profile (LP) |
| Kategooria kood | VGP |
| Toote värv | Beige |
| Jahutustüüp | Passive |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 0.26 |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR6 |
| Graafikaprotsessor | A2 |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 84733020 |
| Energiatarve (max) | 60 W |
| Mälu ribalaius (max) | 200 GB/s |
| Piltide arv | 1 |
| Mälu andmesiin | 128 bit |
Seotud tooted
-

Orico Hub USB 4x USB 3.0, 5 Gbps, 0.15m (Must)
● Laos (106)6,10 € -

Petoneer PF007 Nutri Vision nutri toidu jaotur kaameraga
● Laos (45)79,27 € -

Shellly Switch Frame Triple (Must)
● Laos (28)8,94 € -
Väljamüüdud 
Docking Station Blitzwolf BW-TH5 10in1 USB-C (hõbe)
● Laost otsas17,89 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.1 – musta värvi
● Laos (199)4,07 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni lightning kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (29)13,82 €