Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

A
T
GB
T
GB
Philips | Saeco Xelsis kohvimasin | SM8780/00
815,60 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Fully-auto | Built-in grinder Yes | Adjustable coffee strength Yes | Milk tank Yes | Water tank capacity 1.7 L | Multi beverage Yes | Control type Touch | Built-in display Yes | Colour Black | Weight 12.5 kg
| Brand | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | SM8780/00 |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 230 V |
| Reguleeritav kohvi kangus | Yes |
| Laius | 287 mm |
| Kaal | 12.5 kg |
| Veepaagi maht | 1.7 L |
| Americano valmistamine | Yes |
| Garantiiaeg | 2 year(s) |
| Seadmete paigutus | Countertop |
| Automaatne katlakivivastane | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Automaatne väljalülitus pärast (max) | 15 min |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 9.15 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0696 |
| Üksuse kasti laius | 0.365 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.595 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.52 |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sisseehitatud veski | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Kohvikreemi valmistamine | Yes |
| Cappuccino valmistamine | Yes |
| Kategooria kood | CBM |
| Sertifitseerimine | EN 50564:2011 |
| Kohviubade mahutavus | 450 g |
| Kohvimasina tüüp | Fully-auto |
| Kohvi sisendtüüp | Coffee beans |
| Kohvi valmistamine | Yes |
| Värviline ekraan | Yes |
| Toote värv | Black |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Sügavus | 448 mm |
| Päritoluriik | Romania |
| Ohtlikud kaubad | No |
| Nõudepesumasinas pestavad osad | Yes |
| Ekraani tüüp | TFT |
| Tilkumis-/tilavalgus | Yes |
| Tilgaaluse mahutavus | 700 ml |
| Energiatõhususe klass | B |
| Espresso valmistamine | Yes |
| Kiire küte | Yes |
| Filtri ühilduvus | AquaClean |
| Ristretto valmistamine | Yes |
| Veski tüüp | Ceramic grinder |
| Latte valmistamine | Yes |
| Kõrgus | 383 mm |
| Maksimaalne tassi kõrgus | 15 cm |
| Mudel | SM8780/00 |
| Eemaldatav veepaak | Yes |
| Maksimaalne töörõhk | 15 bar |
| Pakendi kõrgus | 523 mm |
| Pakendi sügavus | 594 mm |
| Toote tüüp | Espresso machine |
| Eemaldatav tilkumisalus | Yes |
| Latte Macchiato valmistamine | Yes |
| Lungo valmistamine | Yes |
| Kohvi kanguse sätete arv | 5 |
| Kasutajaprofiilide arv | 8 |
| Võimsused | 1500 W |
| Pakendi laius | 370 mm |
| Paki kaal | 15.2 kg |
| Pakendi sisu | Milk carafe |
| Piimapaak | Yes |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
| Veski seadistuste arv | 12 |
| Programmide arv | 22 |
| Temperatuuri seadistuste arv | 3 |
| Mitmekordne jook | Yes |
| Eemaldatav keedu-/infusiooniüksus | Yes |
| Otsikute arv | 2 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Outin | Nano kohvimasina kaitsekott
● Laost otsas30,89 € -
Väljamüüdud 
Philips | Kohvimasin | HD7411/00
● Laost otsas21,19 € -
Väljamüüdud 
Outin | Kaasaskantav kohvimasin | Nano | 7500mAh | Türkiissinine
● Laost otsas103,25 € -

Outin | Nano filtrikomplekt
● Laos (6)17,89 € -

HiBREW | 5-in-1 kapselkohvimasin | H1B | Must
● Laos (35)99,19 € -
Väljamüüdud 
Outin | Kaasaskantav kohvimasin | Nano | 7500mAh | Roheline
● Laost otsas103,25 €