Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

A
T
GB
T
GB
Philips | Saeco GranAroma kohvimasin | SM6582/10
569,29 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Fully-auto | Built-in grinder Yes | Adjustable coffee strength Yes | Hot water system Yes | Water tank capacity 1.8 L | Multi beverage Yes | Control type Touch | Built-in display Yes | Power 1500 W
| Brand | PHILIPS |
|---|---|
| MPN | SM6582/10 |
| Pre brew aroma control | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 230 V |
| Reguleeritav kohvi kangus | Yes |
| Reguleeritavad veski seadistused | Yes |
| Laius | 262 mm |
| Kaal | 9 kg |
| Veepaagi maht | 1.8 L |
| Americano valmistamine | Yes |
| Garantiiaeg | 2 year(s) |
| Seadmete paigutus | Countertop |
| Automaatne katlakivivastane | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Automaatne väljalülitus pärast (max) | 30 min |
| Kasutatud kapslite konteineri maht | 12 pc(s) |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 11 |
| Ühik arvutatud maht | 0.075225 |
| Üksuse kasti laius | 0.295 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.5 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.51 |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Sisseehitatud veski | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Kohvikreemi valmistamine | Yes |
| Cappuccino valmistamine | Yes |
| Kategooria kood | CBM |
| Sertifitseerimine | EN 50564:2011 |
| Kohviubade mahutavus | 300 g |
| Kohvimasina tüüp | Fully-auto |
| Kohvi sisendtüüp | Coffee beans |
| Kohvi valmistamine | Yes |
| Kuumavee süsteem | Yes |
| Kontrolli tüüp | Touch |
| Ooterežiimi funktsioon | No |
| Sügavus | 448 mm |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| Päritoluriik | Romania |
| Ohtlikud kaubad | No |
| Nõudepesumasinas pestavad osad | Yes |
| Ekraani tüüp | TFT |
| Tilkumis-/tilavalgus | Yes |
| Tilgaaluse mahutavus | 500 ml |
| Energiatõhususe klass | B |
| Espresso valmistamine | Yes |
| Kiire küte | Yes |
| Filtri ühilduvus | AquaClean |
| Ristretto valmistamine | Yes |
| Latte valmistamine | Yes |
| Kõrgus | 383 mm |
| Korpuse materjal | Metal, Plastic |
| Maksimaalne tassi kõrgus | 15 cm |
| Mudel | SM6582/10 |
| Maksimaalne töörõhk | 15 bar |
| Pakendi kõrgus | 506.5 mm |
| Pakendi sügavus | 491 mm |
| Energiatarve (max) | 1500 W |
| Toote tüüp | Espresso machine |
| Latte Macchiato valmistamine | Yes |
| Piimapaagi maht | 0.6 L |
| Lungo valmistamine | Yes |
| Kohvi kanguse sätete arv | 5 |
| Kasutajaprofiilide arv | 4 |
| Võimsused | 1500 W |
| Pakendi laius | 295 mm |
| Paki kaal | 11.3 kg |
| Pakendi sisu | Milk carafe |
| Kogus paki kohta | 1 pc(s) |
| Veski seadistuste arv | 12 |
| Energiatarve (ooterežiimis) | 0.3 W |
| Programmide arv | 16 |
| Temperatuuri seadistuste arv | 3 |
| Mitmekordne jook | Yes |
| Eemaldatav keedu-/infusiooniüksus | Yes |
| Otsikute arv | 2 |
Seotud tooted
-

HiBREW | 5-in-1 kapselkohvimasin | H2B | Hall
● Laos (15)99,19 € -
Väljamüüdud 
Philips | AquaClean kohvimasina filter | CA6903/22 | 2 tk
● Laost otsas16,92 € -
Väljamüüdud 
Outin | Kaasaskantav kohvimasin | Nano | 7500mAh | Roheline
● Laost otsas103,25 € -

HiBREW | 5-in-1 kapselkohvimasin | H2B | Valge
● Laos (71)99,19 € -

HiBREW | Kaasaskantav 3-in-1 kohvimasin koos kotiga | H4B_GN
● Laos (102)97,56 € -
Väljamüüdud 
Outin | Kohvikaal | Claro
● Laost otsas43,50 €