Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Pealamp Superfire HL31, Type-C
28,46 €
Tarne
Superfire HL31 pealamp
Superfire HL31 pealamp tagab optimaalse valgustuse heledusega 2200 ml ja ulatusega 330 m. See on varustatud akudega, mille koguvõimsus on 8000 mAh, mis võimaldavad kuni 9 tunni pidevat kasutamist. See pakub 4 valgustusrežiimi ning võimaldab reguleerida valguse väljundit ja lambi asendit. Samuti on see veekindel (IP44) ja äärmiselt vastupidav.

Usaldusväärne valgusallikas
Superfire HL31 pealamp tagab stabiilse ja ühtlase valgustuse heledusega 2200 lm. Selle maksimaalne valgusulatus on 330 meetrit, seega valgustab see teie teed suurepäraselt. Kasutate lampi näiteks matkamisel või öösel jooksutreeningutel, samuti auto parandamisel.

Valige 4 valgusrežiimi seast
Nüüd saate lampi jõudlust kohandada peaaegu igas olukorras. Lamp pakub kuni 4 valgusrežiimi. Saadaval on madal, keskmine, tugev ja vilkuv režiim. Režiimi muutmiseks hoidke lihtsalt spetsiaalset nuppu all umbes 2 sekundit. Samuti saate vabalt reguleerida lambi nurka ja valguse väljundit.

Kestlik disain
Kartes, et lamp saab tugevas vihmas kahjustada? Ära muretse! HL31 on IP44 veekindel, seega saate seda kasutada praktiliselt igasugustes tingimustes probleemideta. Lambi valmistamiseks on kasutatud kvaliteetseid materjale, mis on tuntud oma erakordse vastupidavuse ja kulumiskindluse poolest. Hoolikalt läbimõeldud disain tagab, et seade ei libise pealt maha.

Pikk tööaeg
Te ei pea muretsema, et lamp tühjeneb mõne hetkega. Seade suudab töötada kuni 9 tundi. Saate seda hõlpsasti laadida pakendis oleva USB-C kaabli abil. Ainult 6,5 tunni pärast on lamp taas kasutamiseks valmis. Spetsiaalsed valgusindikaatorid teavitavad teid aku laadimistasemest.

Komplektis
- HL31 pealamp
- USB-C laadimiskaabel
- kasutusjuhend
| Tootja | Superfire |
|---|---|
| mudel | HL31 |
| Veekindel | IP44 |
| Materjal | ABS + alumiiniumisulami |
| Mõõtmed | Ø 45 mm x 69 mm |
| Võimsus | 36 W (max) |
| Valgustusulatus | 330 m |
| Heledustase | 2200 lm |
| Tööaeg | kuni 9 tundi |
| Laadimisaeg | kuni 6,5 tundi |
Laadimisliides
Seotud tooted
|





