Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Palit RTX 5070 Ti 16GB graafikakaart
768,35 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1444473
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor GeForce RTX 5070 Ti | 2295 MHz | CUDA cores 8960 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR7 | 256 bit | PCI Express 5.0 | 1xHDMI | 3xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | PALIT |
|---|---|
| MPN | NE7507T019T2-GB2031U |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 8960 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| NVIDIA Ansel | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| Illumination | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmis | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.19 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01287 |
| Üksuse kasti laius | 0.105 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.43 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.22 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Klambri kõrgus | Full-Height (FH) |
| Kategooria kood | VGP |
| Täiendavad toitepistikud | 1x 16-pin |
| Toote värv | Black |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 49.7 mm |
| Andmeedastuskiirus | 28 Gbit/s |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 1 |
| DisplayPort versioon | 2.1b |
| DisplayPortide kogus | 3 |
| Vormitegur | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5070 Ti |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 3 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 127.1 mm |
| Protsessori sagedus | 2295 MHz |
| Pikkus | 331.9 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 750 W |
| Mudel | NE7507T019T2-GB2031U |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 2452 MHz |
| Energiatarve (max) | 300 W |
| Mälu ribalaius (max) | 896 GB/s |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Valgustuse värv | Multi |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Piltide arv | 2.5 |
| Mälu andmesiin | 256 bit |
Seotud tooted
-

Hub 4in1 Baseus Metal Gleam Series, USB-C kuni 4x USB 3.0
● Laos (134)19,11 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 2.1 – musta värvi
● Laos (199)4,07 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-100-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 € -

Shellly Switch Frame Triple (Must)
● Laos (28)8,94 € -

Dokkimisjaam VITURE Pro mobiilne Pro-MbDk-Blk
● Laos (33)139,02 € -

Baseus T-Space hub USB-C kuni lightning kaablitega Tesla autodele (must)
● Laos (29)13,82 €