Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Palit RTX 5070 Ti 16GB graafikakaart
854,66 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1439486
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor GeForce RTX 5070 Ti | 2295 MHz | CUDA cores 8960 | Memory 16 GB | Graphics card memory type GDDR7 | 256 bit | PCI Express 5.0 | 1xHDMI | 3xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | PALIT |
|---|---|
| MPN | NE7507TS19T2-GB2031Y |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| OpenGL version | 4.6 |
| HDCP | Yes |
| Dual Link DVI | No |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| NVIDIA Ansel | Yes |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 8960 |
| Power cord included | Yes |
| Illumination | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmis | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 5 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.88 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01258 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Klambri kõrgus | Full-Height (FH) |
| Täiendavad toitepistikud | 1x 16-pin |
| Toote värv | Black |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustehnoloogia | Palit TurboFan Blade 4.0 |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 60 mm |
| Andmeedastuskiirus | 28 Gbit/s |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Toote netokaal | 0.7 |
| DisplayPort versioon | 2.1b |
| DisplayPortide kogus | 3 |
| Vormitegur | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5070 Ti |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 3 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 127.1 mm |
| Protsessori sagedus | 2295 MHz |
| Pikkus | 331.9 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 750 W |
| Mudel | NE7507TS19T2-GB2031Y |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 2482 MHz |
| Energiatarve (max) | 300 W |
| Mälu ribalaius (max) | 896 GB/s |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Valgustuse värv | Multi |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Piltide arv | 3 |
| Mälu andmesiin | 256 bit |
| Ülekiirendatud (OC) väljaanne | Yes |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-100-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-030-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 € -

Orico Hub 4in1 USB A3.0x4 (must)
● Laos (11)4,88 € -
Väljamüüdud 
Orico Hub USB-C kuni 7xUSB-A 3.0 – hall
● Laost otsas9,76 € -

Shellly Switch Frame Triple (Valge)
● Laos (36)9,35 € -

Orico Hub USB-A 4xUSB-A 3.0 – musta värvi
● Laos (26)6,10 €