Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

Palit RTX 5070 12GB White graafikakaart
511,95 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (7)
Tootekood: 1454757
Kategooriad: Graafikakaardid, IT tarvikud
NVIDIA | Graphics processor GeForce RTX 5070 | 2325 MHz | CUDA cores 6144 | Memory 12 GB | Graphics card memory type GDDR7 | 192 bit | PCI Express 5.0 | 1xHDMI | 3xDisplay ports | Cooling type Active
| Brand | PALIT |
|---|---|
| MPN | NE75070U19K9-GB2050W |
| CUDA | Yes |
| CUDA cores | 6144 |
| Interface type | PCI Express 5.0 |
| DirectX version | 12 Ultimate |
| Dual Link DVI | No |
| HDCP | Yes |
| NVIDIA Ansel | Yes |
| NVIDIA G-SYNC | Yes |
| OpenGL version | 4.6 |
| SFF ready | Yes |
| Manual | Yes |
| Power cord included | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 x64/Windows 11 |
| Virtuaalreaalsuse (VR) valmis | Yes |
| Ühikud saatekasti kohta | 10 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 1.44 |
| Ühik arvutatud maht | 0.00936 |
| Üksuse kasti laius | 0.1 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.38 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.21 |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Klambri kõrgus | Full-Height (FH) |
| Kategooria kood | VGP |
| Täiendavad toitepistikud | 1x 16-pin |
| Toote värv | White |
| Pakendi tüüp | Box |
| Jahutustüüp | Active |
| Sügavus | 41.3 mm |
| Andmeedastuskiirus | 28 Gbit/s |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 12 GB |
| Toote netokaal | 1.3 |
| DisplayPort versioon | 2.1b |
| DisplayPortide kogus | 3 |
| Vormitegur | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Graafikakaardi mälu tüüp | GDDR7 |
| Graafikaprotsessor | GeForce RTX 5070 |
| Graafikaprotsessorite perekond | NVIDIA |
| Ventilaatorite kogus | 3 fan(s) |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1b |
| Kõrgus | 116.6 mm |
| Protsessori sagedus | 2325 MHz |
| Pikkus | 291.9 mm |
| Minimaalne süsteemi toiteallikas | 650 W |
| Maksimum resolutsioon | 7680 x 4320 pixels |
| Protsessori taktsageduse suurendamine | 2527 MHz |
| Energiatarve (max) | 250 W |
| Mälu ribalaius (max) | 672 GB/s |
| Maksimaalne kuvamiskordade arv videokaardi kohta | 4 |
| Paralleeltöötluse tehnoloogia tugi | Not supported |
| Piltide arv | 2 |
| Mälu andmesiin | 192 bit |
| Ülekiirendatud (OC) väljaanne | Yes |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-030-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 € -

Shellly Switch Frame Triple (Valge)
● Laos (36)9,35 € -

Orico Hub 4in1 USB A3.0x4 (must)
● Laos (11)4,88 € -
Väljamüüdud 
Orico USB 3.0 hub W5P-U3-100-BK-EP-IP
● Laost otsas6,10 € -

Orico Hub USB 4x USB 3.0, 5 Gbps, 0.15m (Must)
● Laos (106)6,10 € -

Orico Hub 7xUSB 3.0 (must)
● Laos (209)13,82 €