Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

MSI 15.6″ sülearvuti Cyborg 15 i7 16GB 512GB RTX 5060
1 156,20 €
Tarne
Cyborg | Intel® Core™ i7 | i7-13620H | 15.6 ” | 1920 x 1080 pixels | IPS-Level | Laptop | Colour Black | Market positioning Gaming | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | Discrete graphiscs Yes | NVIDIA GeForce RTX 5060 | 8 GB | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel® UHD Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6E (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | OS installed Windows 11 Home | Weight 2.1 kg
| Brand | MSI |
|---|---|
| MPN | CYBORG 15 B13WFKG-804NL |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| NVMe | Yes |
| Privacy camera | Yes |
| Privacy type | Privacy shutter |
| Bluetooth | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| USB Type C DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Kaasas vahelduvvooluadapter | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri toide | 120 W |
| WLAN-i kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
| Laius | 359.3 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Kaal | 2.1 kg |
| Garantiiaeg | 2 year(s) |
| Peegeldusvastane ekraan | Yes |
| Helisüsteem | DTS Audio Processing |
| Video salvestamise kiirus | 30 fps |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB-une-ja-laadimise funktsioon | Yes |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 1, 2 |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| Aku mahutavus | 3570 mAh, 55.2 Wh |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 3.73 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01273 |
| Üksuse kasti laius | 0.088 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.462 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.313 |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Puuteekraan | No |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| SSD kogumaht | 512 GB |
| Tipptasemel WiFi-standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Komplekti kuuluv tarkvara | Nvidia App, MSI App Player, Mystic Light, MSI Center, DTS Audio Processing, MSI AI Engine, MSI Enterprise Support Tool (EST) > optional, AI Noise Cancellation Pro |
| Kaabliluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Kategooria kood | NB |
| Värvigamma | 45% |
| Värvi nimi | Translucent Black |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Andmekandja | SSD |
| Klaviatuuri taustvalgustus | Yes |
| Klaviatuuri taustvalgustusega värv | RGB |
| Toote värv | Black |
| Sügavus | 245.2 mm |
| Kuva diagonaal | 39.6 cm (15.6") |
| Esikaamera | Yes |
| Kõlari võimsus | 2 W |
| DC-sisendpesa | Yes |
| Klaviatuuri taustvalgustusega tsoon | 4-zone RGB |
| Paneeli tüüp | IPS-Level |
| Tõhusad südamikud | 4 |
| Diskreetse GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 8 GB |
| Diskreetse graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| Diskreetse graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Ekraani heledus | 250 cd/m² |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD vormitegur | M.2 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| Vormitegur | Clamshell |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| Esikaamera eraldusvõime | 1280 x 720 pixels |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus (ees) | 2.21 cm |
| Kõrgus (taga) | 2.31 cm |
| Korpuse materjal | Metal, Plastic |
| Protsessori vahemälu | 24 MB |
| Numbriklahvistik | Yes |
| Akuelementide arv | 4 |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| Toote tüüp | Laptop |
| Protsessori baasvõimsus | 45 W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 144 Hz |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori tootja | Intel |
| Optilise draivi tüüp | No |
| Turu positsioneerimine | Gaming |
| Sisseehitatud kõlarite arv | 2 |
| Maksimaalne sisemälu | 96 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 115 W |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| Mälu kella kiirus | 5200 MHz |
| Protsessori mudel | i7-13620H |
| graafikakaardi tootja GPU | Intel |
| Emaplaadi kiibistik | Intel SoC |
| Osutusseade | Touchpad |
| Pardal olev graafikakaart | Yes |
| NB Perekonnanimi | Cyborg |
| Pardal olevate graafikakaartide perekond | Intel® UHD Graphics |
| Graafikakaardi mudel | Intel® UHD Graphics |
| Protsessori võimendussagedus | 4.9 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Protsessori generatsioon | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Jõudluspõhine maksimaalne turbosagedus | 4.9 GHz |
| Paigaldatud SSD-de arv | 1 |
| M.2 SSD suurus | 2280 (22 x 80 mm) |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Copilot võti | Yes |
| Jõudlussüdamikud | 6 |
| Protsessori niidid | 16 |
| Siseminemälu | 16 GB |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Algne kaubamärgi nimi | MSI |
| RGB värviruum | NTSC |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
Seotud tooted
-

Gembird pööratav sülearvuti alus space grey NBS-DR1-01
● Laos (50)11,30 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus Quick Lift must I-Spire 17″ 8212001
● Laost otsas13,81 €Algne hind oli: 13,81 €.11,05 €Current price is: 11,05 €. -

Fellowes sülearvuti alus Quick Lift valge I-Spire 17″ 8210101
● Laos (4)13,81 € -

Neomounts sülearvuti alus NSLS085GREY 10-17 tolli
● Laos (50)25,87 € -
Väljamüüdud 
Fellowes sülearvuti alus valge
● Laost otsas10,08 €Algne hind oli: 10,08 €.5,54 €Current price is: 5,54 €. -

Neomounts sülearvuti alus NSLS010 11-17 tolli
● Laos (5)23,50 €