Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

MOVA | Robotmuruniiduk | VIAX 300 | MVVV1200
499,00 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Type Robotic lawn mower | Maximum lawn area 300 m² | Cutting width 20 cm | Maximum cutting height 60 mm | Minimum cutting height 20 mm | Drive type Rear wheel drive | Multi-Zone capability Yes | Theft protection Yes | Power source Battery | Battery capacity 2.5 Ah | Battery life (max) 50 min
| Brand | MOVA |
|---|---|
| MPN | MVVV1200 |
| Manual | Yes |
| Replacement blades | Yes |
| Kokkuvõte | MOVA ViAX 300. Type: Robotic lawn mower, Maximum lawn area: 300 m², Cutting width: 20 cm. Power source: Battery, Charging current: 3 A, Charging time: 65 h |
| Tugijaam | Yes |
| Aku mahutavus | 2.5 Ah |
| Aku tööiga (max) | 50 min |
| Aku tööiga (min) | 45 min |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 20 |
| Ühik arvutatud maht | 0.1996 |
| Üksuse kasti laius | 0.42 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.88 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.54 |
| Varguse kaitse | Yes |
| Kategooria kood | LMO |
| Laadimisvool | 3 A |
| Laadimisaeg | 65 h |
| Toote värv | Black, Red |
| Kaitsefunktsioonid | Waterproof |
| Tõsteandur | Yes |
| Lõikelaius | 20 cm |
| Ajami tüüp | Rear wheel drive |
| Lihtne ladustamine | Yes |
| Rohupüüdja | No |
| Nutitelefoni/tahvelarvuti kaugjuhtimise tugi | Yes |
| Mitme tsooni võimalus | Yes |
| Maksimaalne töötõus | 40% |
| Toiteallikas | Battery |
| Toiteadapter kaasas | Yes |
| Maksimaalne lõikekõrgus | 6 cm |
| Maksimaalne murupind | 300 m² |
| Minimaalne lõikekõrgus | 2 cm |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Dreame | Robotmuruniiduk | A2 | MXXA8210
● Laost otsas1 499,00 € -
Väljamüüdud 
Segway Navimow | Robotmuruniiduk LiDAR Pro-ga | I210E | AA12.10.01.0004
● Laost otsas1 363,00 € -
Väljamüüdud 
Segway Navimow | AWD robotmuruniiduk | I206E AWD | AA12.07.01.0001
● Laost otsas784,00 € -
Väljamüüdud 
Segway Navimow | Robotmuruniiduk LiDAR Pro-ga | I220E | AA1210.02.00011
● Laost otsas1 735,00 € -
Väljamüüdud 
Dreame | Robotmuruniiduk | A1 Pro | MLLA7210
● Laost otsas999,00 € -
Väljamüüdud 
Segway Navimow | Robotmuruniiduk | X420E Black | AA12.06.05.0004
● Laost otsas2 065,00 €