Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

MikroTik CRS8128DS-2DQ-2DDQ-RM võrgulüliti
833,70 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (2)
2xBasic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | Basic switching RJ-45 Ethernet ports type 10G Ethernet (100/1000/10000) | 12xFiber ports quantity | Console port RJ-45 | 8xQSFP56 ports quantity | Yes | Rack mounting Yes | Power source AC | Power supply included Yes | 2xNumber of power supply units | Width 443 mm | Depth 268 mm | Height 44 mm
| Brand | MIKROTIK |
|---|---|
| MPN | CRS812-8DS-2DQ-2DDQ-RM |
| Input current | 20.8 A |
| Power supply included | Yes |
| 10G Etherneti (vaskühendusega) portide arv | 2 |
| 10G tugi | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius | 443 mm |
| Põhiliste RJ-45 Etherneti portide arv | 10G Ethernet (100/1000/10000), 2 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.75 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01425 |
| Üksuse kasti laius | 0.5 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.38 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.075 |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Kaablid kaasas | AC |
| Kategooria kood | SWI |
| Konsooli port | RJ-45 |
| Sügavus | 268 mm |
| DC sisendpinge | 12 V |
| Rack kinnitus | Yes |
| Fiiberoptiline pistik | QSFP56, SFP56 |
| Fiberportide kogus | 12 |
| Flash mälu | 512 MB |
| Ventilaatorite kogus | 4 fan(s) |
| Kõrgus | 44 mm |
| Protsessori sagedus | 2000 MHz |
| Töötemperatuur (T-T) | -10 – 50 °C |
| Mudel | CRS812-8DS-2DQ-2DDQ-RM |
| Energiatarve (max) | 134 W |
| Toiteallikate arv | 2 |
| Protsessori tootja | ARM |
| Toiteallikas | AC |
| Mälu tüüp | DDR4-SDRAM |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 200000 h |
| Operatsioonisüsteem installitud | RouterOS |
| Rack mount komplekt | Yes |
| Siseminemälu | 4000 MB |
| QSFP56 portide arv | 8 |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
iPega PG-9087s juhtmevaba kontroller / GamePad telefonialusega
● Laost otsas20,33 € -

Sonoff POWR3 nutikas WiFi lüliti voolumõõtmise funktsiooniga
● Laos (294)20,73 € -

Nutikas traadita seinaklapp Sonoff T2EU1C-RF 433MHz (1-kanal)
● Laos (839)4,96 € -

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 € -

Smart Hub WiFi/RF 433MHz Sonoff RF BridgeR2
● Laos (865)12,20 € -
Väljamüüdud 
Gaasilekke detektor häirega Habotest HT601B
● Laost otsas43,50 €