Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

MikroTik CRS804-4DDQ-HRM võrgulüliti
829,61 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
CRS804 DDQ | 2xBasic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | Basic switching RJ-45 Ethernet ports type 10G Ethernet (100/1000/10000) | Console port RJ-45 | 4xQSFP56 ports quantity | Yes | Product colour Grey | Power source AC
| Brand | MIKROTIK |
|---|---|
| MPN | CRS804-4DDQ-HRM |
| 10G tugi | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Kokkuvõte | Mikrotik CRS804-4DDQ-HRM. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: 10G Ethernet (100/1000/10000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 2, Console port: RJ-45 |
| Põhiliste RJ-45 Etherneti portide arv | 10G Ethernet (100/1000/10000), 2 |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühikud kaubaaluse kohta | 0 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.02 |
| Ühik arvutatud maht | 0.009646 |
| Üksuse kasti laius | 0.26 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.53 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.07 |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Kategooria kood | SWI |
| Sertifitseerimine | CE, EAC, ROHS |
| Konsooli port | RJ-45 |
| Toote värv | Grey |
| Flash mälu | 512 MB |
| Protsessori sagedus | 2000 MHz |
| Töötemperatuur (T-T) | -10 – 60 °C |
| Mudel | CRS804-4DDQ-HRM |
| Mudeli nimi | CRS804 DDQ |
| Energiatarve (max) | 123 W |
| Protsessori tootja | ARM |
| Toiteallikas | AC |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 200000 h |
| Operatsioonisüsteem installitud | RouterOS |
| Siseminemälu | 4000 MB |
| QSFP56 portide arv | 4 |
Seotud tooted
-

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 € -
Väljamüüdud 
Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (2-kanal)
● Laost otsas14,63 € -

Nutikas Wi-Fi lüliti WiFi Sonoff Dual R3 Lite
● Laos (1420)10,16 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 € -
Väljamüüdud 
Sonoff MINI R2 nutikas WiFi lüliti.
● Laost otsas6,91 € -

Mini gaasilekke detektor Habotest HT61
● Laos (50)15,85 €