Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti

MikroTik CRS518-16XS-2XQ-RM switch
1 033,44 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laos (1)
CRS518-16XS-2XQ-RM | Type Managed | 1xBasic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | Basic switching RJ-45 Ethernet ports type Fast Ethernet (10/100) | Console port RJ-45 | 16xSFP28 ports quantity | 2xQSFP28 ports quantity | Yes | Switching capacity 1200 Gbit/s | Rack mounting Yes | Power source AC | Power supply included Yes | Power consumption (typical) 45 W
| Brand | MIKROTIK |
|---|---|
| MPN | CRS518-16XS-2XQ-RM |
| SFP28 ports quantity | 16 |
| Power supply included | Yes |
| 10G tugi | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| USB A-tüüpi portide arv | 1 |
| Põhiliste RJ-45 Etherneti portide arv | 1, Fast Ethernet (10/100) |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 4.3 |
| Ühik arvutatud maht | 0.01429 |
| Üksuse kasti laius | 0.385 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.495 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.075 |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Lülitusvõime | 1200 Gbit/s |
| Kategooria kood | SWI |
| Lüliti tüüp | Managed |
| Sertifitseerimine | CE, EAC, ROHS |
| Konsooli port | RJ-45 |
| Rack kinnitus | Yes |
| Flash mälu | 16 MB |
| Ventilaatorite kogus | 4 fan(s) |
| Protsessori sagedus | 650 MHz |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Mudeli nimi | CRS518-16XS-2XQ-RM |
| Energiatarve (max) | 95 W |
| Protsessori tootja | Qualcomm |
| Toiteallikas | AC |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 200000 h |
| Operatsioonisüsteem installitud | RouterOS |
| Protsessori mudel | Qualcomm Atheros QCA9531 |
| Energiatarve (tüüpiline) | 45 W |
| Siseminemälu | 64 MB |
| QSFP28 portide arv | 2 |
Seotud tooted
-

Nutikas lüliti WiFi Sonoff T0 EU TX (2-kanal)
● Laos (159)12,60 € -

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -

Juhtmevaba Ukse/Akna Andur Sonoff DW2 RF 433MHz
● Laos (512)4,07 € -
Väljamüüdud 
Gaasilekke detektor häirega Habotest HT601B
● Laost otsas43,50 € -

Nutikas Wi-Fi lüliti WiFi Sonoff Dual R3 Lite
● Laos (1420)10,16 €