Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

MikroTik CRS504-4XQ-IN võrgulüliti
518,40 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
CRS504-4XQ-IN | Type Managed | 1xBasic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | Basic switching RJ-45 Ethernet ports type Fast Ethernet (10/100) | Console port RJ-45 | 4xQSFP28 ports quantity | Yes | Rack mounting Yes | Product colour White | Power source DC | Power supply included Yes | Power over Ethernet (PoE) Yes | 1xPower over Ethernet (PoE) ports quantity | Width 320 mm | Depth 185 mm | Height 44 mm
| Brand | MIKROTIK |
|---|---|
| MPN | CRS504-4XQ-IN |
| Input voltage | 36 – 57 V |
| Power supply included | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Manual | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| 10G tugi | Yes |
| Vahelduvvoolu sisendsagedus | 47/63 Hz |
| Vahelduvvoolu sisendpinge | 100 – 240 V |
| Laius | 320 mm |
| Põhiliste RJ-45 Etherneti portide arv | 1, Fast Ethernet (10/100) |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 2.44 |
| Ühik arvutatud maht | 0.009576 |
| Üksuse kasti laius | 0.08 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.38 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.315 |
| Sisseehitatud protsessor | Yes |
| Kategooria kood | SWI |
| Lüliti tüüp | Managed |
| Sertifitseerimine | CE, EAC, ROHS |
| Konsooli port | RJ-45 |
| Toote värv | White |
| Sügavus | 185 mm |
| DC sisendpinge | 36 – 57 V |
| Etherneti kaudu toite (PoE) pinge | 57 V |
| Rack kinnitus | Yes |
| Flash mälu | 16 MB |
| Ventilaatorite kogus | 2 fan(s) |
| Kõrgus | 44 mm |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.3bt |
| Töötemperatuur (T-T) | -40 – 70 °C |
| Reset nupp | Yes |
| Mudeli nimi | CRS504-4XQ-IN |
| Energiatarve (max) | 41 W |
| Protsessori tootja | Qualcomm |
| Toiteallikas | DC |
| Keskmine riketevaheline aeg (MTBF) | 200000 h |
| Operatsioonisüsteem installitud | RouterOS |
| Protsessori mudel | Qualcomm Atheros QCA9531 |
| LED indikaatorid | Yes |
| Siseminemälu | 64 MB |
| Etherneti kaudu toidetavate (PoE) portide arv | 1 |
| QSFP28 portide arv | 4 |
Seotud tooted
-

SONOFF WiFi nutikas lüliti 4CHR3
● Laos (1033)17,89 € -

Sonoff POWR3 nutikas WiFi lüliti voolumõõtmise funktsiooniga
● Laos (294)20,73 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -
Väljamüüdud 
Sonoff Basic R2 WiFi nutikas lüliti (UUS)
● Laost otsas5,98 € -
Väljamüüdud 
Kaugjuhtimispult Sonoff RM433R2 433MHz
● Laost otsas5,69 €