Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti


T
GB
MikroTik CCR2116-12G-4S+ ruuter
651,98 €
Tarne
Model iPhone 16 Plus | Refurbished | Colour Teal | Storage 128 GB | Screen 6.7 ” | Flat | Super Retina XDR | 2796 x 1290 pixels | CPU A18 | Network 5G | SIM card NanoSIM + eSIM | Bluetooth Yes | OS iOS 18 | IP IP68 | USB-C charging power 30 W | Weight 199 g | Weight 0.199 kg
| Brand | RENEWED |
|---|---|
| MPN | M2097-QATE |
| Rounded display corners | Yes |
| Audio zoom | Yes |
| Deep Fusion | Yes |
| Digital zoom | 10x |
| Photonic Engine | Yes |
| Rear camera focal length | 2.6 cm |
| Self-timer | Yes |
| 3G standards | DC-HSDPA/HSPA+/UMTS |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| 5G standard | NR/NR mmWave |
| AirPlay | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| iBeacon | Yes |
| MIMO | Yes |
| Near Field Communication (NFC) | Yes |
| SIM card capability | Dual SIM |
| Wi-Fi | Yes |
| USB port | Yes |
Yes |
|
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| BeiDou | Yes |
| Galileo | Yes |
| GLONASS | Yes |
| GPS (satellite) | Yes |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Yes |
| Roadside assistance | Yes |
| Screen sharing | Yes |
| Apple Intelligence | Yes |
| Orientation sensor | Yes |
| Repairability class | C |
| Repeated free fall reliability class | C |
| EPREL Version Number | 2 |
| Product status | Refurbished |
| Toetatud 3G sagedusalad | 1700/1800/1900/2100/850/900 |
| Kiirendusmõõtur | Yes |
| Tegevusnupp | Yes |
| Toimingunupu funktsioonid | Accessibility/Camera/Controls/Flashlight/Focus/Magnifier/Recognize Music/Shortcut/Silent mode/Translate/Voice Memo |
| Juhtmeta laadimine | Yes |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Tuulemüra vähendamine | Yes |
| Laius | 77.8 mm |
| Lai spekter | Yes |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi positsioneerimine | Yes |
| Kaal | 199 g |
| Veekindel kuni | 6 m |
| Ümbritseva valguse andur | Yes |
| Toetatud on LTE-kõne (VoLTE) | Yes |
| Hääle isoleerimine | Yes |
| Rakenduste levitamise platvorm | Apple App Store |
| Häälvalimine | Yes |
| Häälkäsklused | Yes |
| Video stabilisaator | Yes |
| Toetatud helivormingud | AAC/AAC-LC/AAX/AAX+/AC3/EAC3/FLAC/HE-AAC/HE-AAC v2/MP3/PCM |
| Videosalvestusrežiimid | 1080p/2160p/720p |
| Virtuaalne assistent | Apple Siri |
| Toetatud videovormingud | AV1/H.264/HEVC/M-JPEG/MPEG4 |
| Video jäädvustamise eraldusvõime (max) | 3840 x 2160 |
| Videokõne | Yes |
| Autofookus | Yes |
| Vibroalarm | Yes |
| USB Type-C nõutav laadimisvõimsus (max) | 4.5 W, 30 W |
| USB Type-C laadimisport | Yes |
| USB toiteallikas (USB PD) | Yes |
| Baromeeter | Yes |
| USB-pistiku tüüp | USB Type-C |
| Aku vastupidavus tsüklites | 1000 |
| Aku vastupidavus tsükli kohta | 2880 min |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.41 |
| Ühik arvutatud maht | 0.0010638 |
| Üksuse kasti laius | 0.115 |
| Aku tehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Üksuse kasti pikkus | 0.185 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.05 |
| Bluetooth versioon | 5.3 |
| Puuteekraani tüüp | Capacitive |
| Brändispetsiifilised tehnoloogiad | Dynamic Island,Haptic touch,True Tone,Wide color (P3) |
| Ajavaherežiim | Yes |
| Kaamera nupp | Yes |
| Kaamera nuppude juhtnupud | Cameras/Depth/Exposure/Styles/Tone/Zoom |
| Kaamera laia dünaamilise ulatuse (HDR) režiim | Yes |
| Toetatud kaamera pildivormingud | HEIF,JPEG |
| Toetatud kaamera videovormingud | H.264,HEVC |
| Kategooria kood | MPH |
| Ühilduvad mälukaardid | Not supported |
| Tellimuse tüüp | No subscription |
| Pidev heli taasesituse aeg | 100 h |
| Stereo salvestus | Yes |
| Ekraani kuju | Flat |
| Toote värv | Teal |
| Pidev video taasesitusaeg | 24 h, 27 h |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | Dolby Vision/Extreme Dynamic Range (XDR)/High Dynamic Range 10 (HDR10)/High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)/Hybrid Log-Gamma (HLG)/Smart HDR |
| Eraldusvõime jäädvustamiskiirusel | 1280×720@30fps/1920×1080@25fps/1920×1080@30fps/1920×1080@60fps/3840×2160@24fps/3840×2160@25fps/3840×2160@30fps/3840×2160@60fps |
| Kontrastsussuhe (tüüpiline) | 2000000:1 |
| Kaitsefunktsioonid | Dust resistant/Splash proof/Water resistant |
| Ruumilised fotod | Yes |
| Sügavus | 7.8 mm |
| Kuva diagonaal | 17 cm (6.7") |
| Makrofotograafia | Yes |
| Positsiooni asukoht | Yes |
| Kirjeldus | A Grade – The product is checked, unlocked and works like new. Minimal signs of use, such as very small micro scratches that are only visible upon close inspection. Battery life 80+% |
| Kokkupõrke tuvastus | Yes |
| Kõlarid | stereo |
| Valjuhääldi | Yes |
| SIM kaardi tüüp | NanoSIM + eSIM |
| Esikaamera ava number | 1.9 |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Neuraalne protsessorüksus (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Tõhusad südamikud | 4 |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| Toote netokaal | 0.199 |
| Ekraani heledus | 1000 cd/m² |
| Ekraani heledus (min) | 1 cd/m² |
| Esikaamera eraldusvõime (numbriline) | 12 MP |
| Ekraani klaasi tüüp | Ceramic Shield |
| Ekraani eraldusvõime | 2796 x 1290 |
| Display-tehnoloogia turundusnimi | Super Retina XDR |
| Geosildistamine | Yes |
| Elektrooniline kompass | Yes |
| Hädaabikõne (satelliit) | Yes |
| Energiatõhususe klass | B |
| Energiatõhususe skaala | A to G |
| Näotuvastus | Yes |
| Näo tuvastus | Yes |
| Kiirlaadimine | Yes |
| Sõrmejäljekindel | Yes |
| Vormitegur | Bar |
| Sagedusriba | Penta-band |
| Esikaamera välklamp | Yes |
| Esikaamera tüüp | Single camera |
| Graafikakaardi tuumad | 5 |
| Güroskoop | Yes |
| Kõrgus | 160.9 mm |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Korpuse materjal | Aluminium,Glass |
| Optiline suum | 4x |
| Neuraalprotsessori (NPU) tuumad | 16 |
| Pildi stabilisaator | Yes |
| Maci operatsioonisüsteemid toetatud | Yes |
| Tagumise kaamera tüüp | Dual camera |
| Mudeli nimi | iPhone 16 Plus |
| Mitmekordne löök | Yes |
| Pikslite tihedus | 460 ppi |
| Mobiilsidevõrgu loomine | 5G |
| Öörežiim | Yes |
| Maksimaalne ekraani heledus (HDR) | 1600 cd/m² |
| Maksimaalne kaadrisagedus | 240 fps |
| Pildistabilisaatori tüüp | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Maksimaalne ekraani heledus (õues) | 2000 cd/m² |
| Protsessori perekond | Apple |
| Objektiivi korrigeerimine | Yes |
| Lähedusandur | Yes |
| Objektiivi katte materjal | Sapphire crystal |
| Teise tagakaamera eraldusvõime (numbriline) | 12 MP |
| Portreerežiim | Yes |
| Oleofoobne kate | Yes |
| Teise tagakaamera ava number | |
| Operatsioonisüsteem installitud | iOS 18 |
| Protsessori mudel | A18 |
| Tagumine kaamera välklamp | Yes |
| Panoraam | Yes |
| Portree valgustus | Yes |
| Ruumiline heli | Yes |
| Optiline väljasuum | 2x |
| Tagumise kaamera ava number | 1.6 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Jõudlussüdamikud | 2 |
| Sisemine mälumaht | 256 GB |
| Teise tagakaamera fookuskaugus | 5.2 cm |
| Platvorm | iOS |
| Multimeediasõnumiteenus (MMS) | Yes |
| Tagumise kaamera eraldusvõime (numbriline) | 48 MP |
| Optiline zoom in | 2x |
Seotud tooted
-

Nutikas lüliti WiFi SONOFF 4CHPROR3
● Laos (1680)20,73 € -

Nutikas lüliti WiFi + RF 433 Sonoff T1 EU TX (1-kanal)
● Laos (83)11,79 € -

Nutikas lüliti WiFi Sonoff T0 EU TX (2-kanal)
● Laos (159)12,60 € -

Liikumisanduri alus Sonoff (PIR3, SNZB-03)
● Laos (470)1,79 € -
Väljamüüdud 
Gosund SP211 kahekordne WiFi nutipistik, 2 tükki 3500W (kahepakendis) Tuya
● Laost otsas21,95 € -

Nutikas traadita ukse/akna andur Sonoff DW2 WiFi
● Laos (1414)6,10 €

