Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Microsoft Xbox Series X 1TB konsool
524,56 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Platform Xbox Series X | Colour Black | Storage media SSD | Internal storage capacity 1000 GB | Built-in optical drive Yes | Ethernet LAN Yes | Wi-Fi Yes | 1xHDMI ports quantity | Weight 4.46 kg | 1xNumber of gamepads included
| Brand | MICROSOFT |
|---|---|
| MPN | 889842640809 |
| Bluetooth | No |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Yes |
| Manual | Yes |
| Vahelduvvoolu (toide) sisse | Yes |
| Laius | 151 mm |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Kaal | 4.46 kg |
| Heli dekoodrid | 3D Sound, DTS 5.1, Dolby Digital 5.1, Dolby TrueHD |
| Toetatud helivormingud | LPCM |
| Kaasas videomäng | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 3 |
| Ühik Arvutatud kaal | 6.05 |
| Ühik arvutatud maht | 0.02466 |
| Üksuse kasti laius | 0.22 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.38 |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.295 |
| Sisseehitatud optiline draiv | Yes |
| Kaablid kaasas | AC, HDMI |
| Integreeritud kaardilugeja | No |
| Kategooria kood | GAM |
| Toetatud videorežiimid | 2160p |
| Arvutage ühikud | 52 |
| Andmekandja | SSD |
| Toote värv | Black |
| Sügavus | 151 mm |
| Kaasas mängukontrollerid | Gamepad |
| Graafikaprotsessor | AMD Radeon |
| Graafikaprotsessorite perekond | AMD RDNA 2 |
| Graafikaprotsessori sagedus | 1825 MHz |
| Graafikaprotsessori jõudlus | 12 TFLOPS |
| HD tüüp | 4K Ultra HD |
| HDMI-portide arv | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| Kõrgus | 301 mm |
| Toetatud on lai dünaamiline ulatus (HDR) | Yes |
| Protsessori sagedus | 3.8 GHz |
| Võrgustiku standardid | IEEE 802.3 |
| Kaasasolevate mängupultide arv | 1 |
| Protsessori tootja | AMD |
| Toiteallikas | AC |
| Optilise draivi tüüp | Blu-Ray |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen Zen 2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Sisemälu tüüp | GDDR6 |
| Siseminemälu | 16000 MB |
| Sisemine mälumaht | 1 TB |
| Platvorm | Xbox Series X |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Nintendo Switch Lite hall konsool
● Laost otsas187,00 € -
Väljamüüdud 
Sony PlayStation 5 Slim 825GB konsool
● Laost otsas352,37 € -
Väljamüüdud 
Sony PlayStation 5 Slim Digital 825GB konsool
● Laost otsas321,78 € -
Väljamüüdud 
Nintendo Switch Lite türkiissinine konsool
● Laost otsas187,00 € -
Väljamüüdud 
Microsoft Xbox Series S 512GB konsool
● Laost otsas232,99 € -
Väljamüüdud 
Nintendo Switch Lite kollane konsool
● Laost otsas187,00 €