Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 9550 Pro 3.84TB U.2 NVMe SSD
667,45 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1431134
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 9550 PRO | 3840 GB | U.2 | PCI Express 5.0 | NVMe Yes | 2.0b | Component for Server/workstation | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDLAL3T8THA-1BK1DABYYR |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0b |
| Quick start guide | Yes |
| SSD series | 9550 PRO |
| Kirjutamise latentsus | 15 µs |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Micron 9550 PRO. SSD capacity: 3.84 TB, SSD form factor: U.2, Component for: Server/workstation |
| Keskmine energiatarve (loetud) | 18 W |
| Keskmine energiatarve (kirjutamine) | 16 W |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000105 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Kategooria kood | SSP |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Lugemise latentsus | 60 µs |
| SSD vormitegur | U.2 |
| SSD mahutavus | 3.84 TB |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | MTFDLAL3T8THA-1BK1DABYYR |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 3000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 300 IOPS |
Seotud tooted
-

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (7)337,40 € -

BlitzWolf BW-SSD4 magnetiline SSD 256GB
● Laos (5)63,41 € -
-12% 
Axagon SSD adapter 2.5″
● Laos (3)6,66 €Algne hind oli: 6,66 €.5,89 €Current price is: 5,89 €. -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti
● Laos (17)7,87 €Algne hind oli: 7,87 €.6,95 €Current price is: 6,95 €. -

Mini PC GMKtec M2 Pro S Intel i7-1185G7 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 Pro
● Laos (113)495,93 € -
Väljamüüdud 
Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD12
● Laost otsas8,47 €