Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 9550 Pro 3.84TB PCIe Gen5 NVMe SSD
707,08 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1431141
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 9550 PRO | 3840 GB | E3.S | PCI Express 5.0 | NVMe Yes | 2.0b | Component for Server/workstation | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDLBQ3T8THA-1BK1DABYYR |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0b |
| Quick start guide | Yes |
| SSD series | 9550 PRO |
| Kirjutamise latentsus | 15 µs |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Micron 9550 PRO. SSD capacity: 3.84 TB, SSD form factor: E3.S, Component for: Server/workstation |
| Keskmine energiatarve (loetud) | 18 W |
| Keskmine energiatarve (kirjutamine) | 16 W |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.12 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000105 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Kategooria kood | SSP |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Lugemise latentsus | 60 µs |
| SSD vormitegur | E3.S |
| SSD mahutavus | 3.84 TB |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | MTFDLBQ3T8THA-1BK1DABYYR |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 3000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 300 IOPS |
Seotud tooted
-

Axagon SSD kinnitus 2×2.5″ 3.5″
● Laos (5)2,42 € -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280
● Laos (16)8,95 €Algne hind oli: 8,95 €.7,92 €Current price is: 7,92 €. -
Väljamüüdud 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 6mm
● Laost otsas2,90 €Algne hind oli: 2,90 €.2,57 €Current price is: 2,57 €. -
-13% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 10mm
● Laos (7)3,15 €Algne hind oli: 3,15 €.2,73 €Current price is: 2,73 €. -
-8% 
Axagon PCIe M.2/NVMe adapter koos jahutusega PCEM2-XS
● Laos (16)9,68 €Algne hind oli: 9,68 €.8,92 €Current price is: 8,92 €. -
Väljamüüdud 
Gembird M.2 SSD korpus USB3
● Laost otsas7,77 €