Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 9550 MAX 3.2TB U.2 NVMe SSD
659,72 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1443280
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 9550 MAX | 3200 GB | U.2 | PCI Express 5.0 | NVMe Yes | 2.0b | Component for Server/workstation | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDLAL3T2THB-1BK1DABYYR |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0b |
| Quick start guide | Yes |
| SSD series | 9550 MAX |
| Kirjutamise latentsus | 15 µs |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Micron 9550 MAX. SSD capacity: 3.2 TB, SSD form factor: U.2, Component for: Server/workstation |
| Keskmine energiatarve (loetud) | 18 W |
| Keskmine energiatarve (kirjutamine) | 16 W |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.2 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000105 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Kategooria kood | SSP |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Lugemise latentsus | 60 µs |
| SSD vormitegur | U.2 |
| SSD mahutavus | 3.2 TB |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | MTFDLAL3T2THB-1BK1DABYYR |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 3000 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 540 IOPS |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird M.2 SSD korpus USB3
● Laost otsas7,77 € -
Väljamüüdud 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 6mm
● Laost otsas2,90 €Algne hind oli: 2,90 €.2,57 €Current price is: 2,57 €. -
-12% 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280
● Laos (16)8,95 €Algne hind oli: 8,95 €.7,92 €Current price is: 7,92 €. -

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (7)337,40 € -
-7% 
Axagon SSD kinnitus 2.5″ 3.5″ hall
● Laos (8)2,18 €Algne hind oli: 2,18 €.2,03 €Current price is: 2,03 €. -

Axagon M.2 NVMe adapter
● Laos (13)5,69 €