Alates 300€ tellimuste tarne TASUTA üle Eesti
Väljamüüdud

Micron 7600 PRO 7TB NVMe SSD
893,88 €
Tarne
Tarneviisi saad valida kassas
●
Laost otsas
Tootekood: 1448797
Kategooriad: IT, SSD kettad
SSD series 7600 PRO | 7680 GB | U.2 | PCI Express 5.0 | NVMe Yes | 2.0 | Component for Server/workstation | Operating temperature (T-T) 0 – 70 °C
| Brand | MICRON |
|---|---|
| MPN | MTFDLAL7T6THG-1BP1DFCYYR |
| Interface | PCI Express 5.0 |
| NVMe | Yes |
| NVMe version | 2.0 |
| Quick start guide | Yes |
| SSD series | 7600 PRO |
| Kirjutamise latentsus | 15 µs |
| Garantiiaeg | 5 year(s) |
| Kokkuvõte | Micron 7600 PRO. SSD capacity: 7.68 TB, SSD form factor: U.2, Component for: Server/workstation |
| Keskmine energiatarve (loetud) | 14 W |
| Keskmine energiatarve (kirjutamine) | 14 W |
| Ühikud saatekasti kohta | 1 |
| Ühik Arvutatud kaal | 0.202 |
| Ühik arvutatud maht | 0.000195 |
| Parandamatu bitivea määr (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Kategooria kood | SSP |
| Komponenti jaoks | Server/workstation |
| Lugemise latentsus | 75 µs |
| SSD vormitegur | U.2 |
| SSD mahutavus | 7.68 TB |
| Riistvaraline krüptimine | Yes |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 – 70 °C |
| Mudel | MTFDLAL7T6THG-1BP1DFCYYR |
| Juhuslik lugemine (4KB) | 2100 IOPS |
| Mälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Juhuslik kirjutamine (4KB) | 400 IOPS |
Seotud tooted
-
Väljamüüdud 
Gembird M.2 SSD korpus USB3
● Laost otsas7,74 € -
Väljamüüdud 
Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD12
● Laost otsas8,47 € -
-12% 
Axagon SSD adapter NVMe / SATA M.2
● Laos (13)7,50 €Algne hind oli: 7,50 €.6,63 €Current price is: 6,63 €. -

Axagon 2.5″ SSD/HDD caddy DVD slot RSS-CD09
● Laos (4)8,47 € -

Mini PC GMKtec G3S Intel N95 16GB RAM + 512GB SSD WIN 11 PRO
● Laos (7)337,40 € -
Väljamüüdud 
Axagon M.2 SSD jahuti 2280 6mm
● Laost otsas2,90 €Algne hind oli: 2,90 €.2,57 €Current price is: 2,57 €.